01/Mar/2020 - WDSF WORLD OPEN Standard
Table of results

No. of participants: 64 Start number
Adjudicators 5Balahura, Bohdan / Rakytska, Daria 7Verba, Yaroslav / Prokopenko, Nadiia 11Kovalenko, Anton / Hladka, Anastasiia 12Ronkovych, Andrii / Bulkach, Nastasia 18Kernychyshyn, Stanislav / Tkachuk, Dariia 20Halaktionov, Oleksii / Shadrina, Olha 22Bodko, Dmytro / Kutyrkina, Valeriia 41Bivol, Valeriu / Sumcova, Eva-Marina 43Moroz, Artiom / Sukiayazova, Yoana 44Boichenko, Yevhenii / Vlasenko, Mariia 49Vasilev, Nikolay / Kajin, Veronika 52Los, Nazar / Dukalska, Olena 55Chornii, Dmytro / Lozinska, Valeriia 56Kamyshnyi, Andrii / Spakovskaja, Karina 62Donskoy, Artem / Bay, Lolita
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
0
0
0
0
2
0
2
0
0
0
5
5
4
5
5
5
3
5
4
5
0
0
0
0
0
0
1
3
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
3
0
0
0
1
2
4
0
2
1
0
1
5
3
3
3
5
5
3
4
2
1
3
3
3
3
1
4
2
3
4
4
4
2
0
1
4
0
3
0
3
1
0
3
0
0
2
0
1
0
2
3
0
5
4
5
5
4
4
5
2
5
0
5
0
0
0
0
5
0
0
0
4
4
4
0
3
1
2
4
2
4
2
0
2
5
3
1
1
5
5
0
5
5
4
5
2
5
5
5
4
5
5
5
4
2
5
5
4
5
5
2
Result of 1st round 4 46 4 6 11 34 30 18 11 39 10 28 24 45 42
Qualified for redance X   X X X   X X X   X X X    
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
  0
0
0
0
3
0
1
4
0
0
0
1
0
0
1
0
2
0
5
1
0
0
1
4
3
0
3
1
0
1
  5
4
5
5
4
5
4
5
5
5
5
4
1
0
4
0
2
1
3
0
2
4
1
5
2
3
2
2
2
2
  2
5
5
0
4
0
5
0
2
5
4
5
2
3
3
3
2
5
3
2
5
2
4
5
4
5
1
5
4
3
   
Result of redance 0   8 10 13   47 20 25   28 32 38    
Qualified for 2nd round   X       X X   X X X X X X X
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
  1
5
5
2
2
4
0
4
3
3
      2
0
2
0
3
4
2
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
  0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
3
0
5
4
5
0
5
0
3
0
0
1
0
1
4
0
3
Result of 2nd round   29       16 1   0 1 4 0 0 27 12
Qualified for 3rd round   X                       X  
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
  0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
                      0
0
0
0
0
1
0
1
0
0
 
Result of 3rd round   0                       2  
Qualified for 4th round                              
Waltz
Tango
V. Waltz
Slowfox
Quickstep
                             
Result of 4th round                              
Qualified for final                              
Waltz
V. Waltz
Slowfox
Tango
Quickstep
                             
Result of final                              
Start number 5Balahura, Bohdan / Rakytska, Daria 7Verba, Yaroslav / Prokopenko, Nadiia 11Kovalenko, Anton / Hladka, Anastasiia 12Ronkovych, Andrii / Bulkach, Nastasia 18Kernychyshyn, Stanislav / Tkachuk, Dariia 20Halaktionov, Oleksii / Shadrina, Olha 22Bodko, Dmytro / Kutyrkina, Valeriia 41Bivol, Valeriu / Sumcova, Eva-Marina 43Moroz, Artiom / Sukiayazova, Yoana 44Boichenko, Yevhenii / Vlasenko, Mariia 49Vasilev, Nikolay / Kajin, Veronika 52Los, Nazar / Dukalska, Olena 55Chornii, Dmytro / Lozinska, Valeriia 56Kamyshnyi, Andrii / Spakovskaja, Karina 62Donskoy, Artem / Bay, Lolita
Rank from
Rank to
62
64
22
24
57
 
55
 
54
 
28
30
43
46
50
 
47
49
43
46
39
41
47
49
47
49
20
21
32
33

No. of participants: 64 Start number
Adjudicators 82Grinevics, Andrejs / Dobrovolskyte, Kornelija 90Klementjev, Georgi / Zohhova, Elika 95Dovbysh, Vladyslav / Kulichenko, Oleksandra 104Dobrev, Iliya / Mesec, Ana 105Pekunov, Akim / Kastelic, Masa 111Blyzniuk, Illia / Rudenko, Stefaniia 112Lisohor, Hlib / Kotlovska, Nina 119Davydik, Andrey / Sychugova, Anita 122Buda, Patrik / Budova, Silvia 123Makarovas, Laurynas / Ambrazeviciute, Kotryna 125Krykunov, Mykola / Bobrynova, Anastasiia 129Besarab, Vitalii / Dibrivna, Valeriia 134Banu, Rares / Banu, Catinca 136Nahirniak, Volodymyr / Shulima, Oleksandra 145Degutis, Einoras / Bliujute, Ugne
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
4
4
5
4
4
4
3
3
4
4
5
3
3
4
5
5
5
3
5
5
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
  5
5
5
5
3
5
5
5
4
5
0
0
2
0
2
0
1
0
0
0
0
1
0
0
0
4
2
1
1
0
3
5
5
4
5
5
2
3
0
5
2
0
4
4
4
5
5
1
5
4
4
3
5
5
5
3
5
4
5
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
1
3
5
1
5
1
5
0
5
5
0
4
5
5
1
4
0
5
5
2
3
5
1
4
5
2
5
3
5
5
5
4
5
4
5
5
4
4
5
Result of 1st round 39 43 1   47 5 9 37 34 44 0 31 34 35 46
Qualified for redance     X     X X       X X      
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
    1
0
0
0
1
0
1
1
0
2
    0
1
4
0
5
3
0
1
0
5
0
4
2
3
2
4
4
3
4
0
      0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
5
0
2
4
2
5
2
5
5
4
     
Result of redance     6     19 26       1 34      
Qualified for 2nd round X X   X X   X X X X   X X X X
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
3
3
0
0
5
0
2
0
5
1
1
0
0
0
4
2
1
1
1
3
  5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
4
5
5
2
4
4
5
4
0
  0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
3
0
1
0
1
2
2
3
5
0
0
3
0
2
0
3
0
4
0
0
0
0
3
1
0
0
0
0
0
  0
0
0
0
0
1
0
1
0
0
4
0
5
2
2
0
4
0
0
3
0
0
0
0
0
0
1
3
0
0
3
0
0
5
4
4
0
1
3
5
Result of 2nd round 19 13   50 38   1 17 12 4   2 20 4 25
Qualified for 3rd round       X X                   X
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
      4
5
5
4
4
4
5
2
5
5
0
1
0
2
0
0
5
1
0
0
                  0
0
0
1
0
2
0
0
0
0
Result of 3rd round       43 9                   3
Qualified for 4th round       X                      
Waltz
Tango
V. Waltz
Slowfox
Quickstep
      33.70
33.40

33.50

33.70

33.80
                     
Result of 4th round       168.10                      
Qualified for final                              
Waltz
V. Waltz
Slowfox
Tango
Quickstep
                             
Result of final                              
Start number 82Grinevics, Andrejs / Dobrovolskyte, Kornelija 90Klementjev, Georgi / Zohhova, Elika 95Dovbysh, Vladyslav / Kulichenko, Oleksandra 104Dobrev, Iliya / Mesec, Ana 105Pekunov, Akim / Kastelic, Masa 111Blyzniuk, Illia / Rudenko, Stefaniia 112Lisohor, Hlib / Kotlovska, Nina 119Davydik, Andrey / Sychugova, Anita 122Buda, Patrik / Budova, Silvia 123Makarovas, Laurynas / Ambrazeviciute, Kotryna 125Krykunov, Mykola / Bobrynova, Anastasiia 129Besarab, Vitalii / Dibrivna, Valeriia 134Banu, Rares / Banu, Catinca 136Nahirniak, Volodymyr / Shulima, Oleksandra 145Degutis, Einoras / Bliujute, Ugne
Rank from
Rank to
26
 
31
 
58
 
9
 
16
 
51
 
43
46
27
 
32
33
39
41
61
 
42
 
25
 
39
41
19
 

No. of participants: 64 Start number
Adjudicators 146Minarovic, Jakub / Kozlovska, Tereza 147Stec, Matej / Popova, Elena 155Zeytinci, Baris / Yilmaz, Oyku 159Niezhentsev, Mykyta / Filiska, Zofia 160Boldysh, Yahor / Averina, Irina 162Benivskyi, Mykhailo / Bondar, Daiana 167Constantin, Elvin / Trifonova, Desislava 169Fursov, Artemi / Huber, Anastasia 170Zherdiev, Mykyta / Antonova, Daryna 178Belik, Denis / Konashenko, Ekaterina 179Rotar, Ilia / Susanne, Silvia 181Vahin, Oleksii / Vahina, Anna 182Yusupov, Tagir / Mokretsova, Julia 183Koguciuk, Jakub / Karowicz-, Bienias Sylwia 184Kornev, Ilya / Zhukova, Daria
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
3
5
5
5
3
4
0
3
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
4
5
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
3
4
4
2
4
5
5
1
4
1
  5
5
5
5
5
4
3
5
5
5
5
5
5
5
5
0
5
5
5
3
1
5
4
4
2
3
3
3
5
2
5
3
5
4
3
4
2
5
5
5
5
4
5
5
2
5
5
5
5
5
  1
0
1
1
2
0
0
1
1
0
5
5
3
5
5
5
3
5
5
5
0
4
0
0
0
0
2
2
0
0
5
5
5
5
5
5
3
5
5
4
Result of 1st round 38 49 1 33   47 43 32 41 46   7 46 8 47
Qualified for redance     X                 X   X  
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
    0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
                2
2
2
1
1
0
0
1
0
0
  0
4
2
1
0
5
1
0
1
3
 
Result of redance     0                 9   17  
Qualified for 2nd round X X   X X X X X X X X   X   X
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
0
5
4
3
0
0
0
0
0
4
5
5
5
1
5
2
4
4
5
4
  0
0
0
3
0
0
1
0
2
0
5
5
5
4
5
5
5
5
5
5
5
5
0
1
4
4
4
5
5
5
4
1
2
4
3
2
4
3
4
4
0
0
0
0
1
0
1
1
2
0
1
1
5
0
0
0
1
0
1
0
4
2
4
4
1
4
4
5
0
4
5
5
5
5
5
5
5
5
5
4
  4
4
2
5
5
5
4
3
5
5
  3
5
5
5
5
3
5
4
3
5
Result of 2nd round 16 40   6 49 38 31 5 9 32 49   42   43
Qualified for 3rd round   X     X X X     X X   X   X
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
  3
0
0
0
3
0
5
0
0
3
    5
5
5
5
4
5
4
5
5
5
0
0
0
0
1
0
0
2
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
    0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
4
5
3
5
4
4
5
5
0
  0
2
0
5
0
1
0
0
0
0
  0
5
5
3
1
0
2
1
0
0
Result of 3rd round   14     48 4 0     0 39   8   17
Qualified for 4th round         X           X        
Waltz
Tango
V. Waltz
Slowfox
Quickstep
        35.10
35.00

35.10

35.30

34.90
          34.00
33.70

33.50

34.20

33.70
       
Result of 4th round         175.40           169.10        
Qualified for final         X                    
Waltz
V. Waltz
Slowfox
Tango
Quickstep
        34.85
34.60

34.70

34.60

34.60
                   
Result of final         173.35                    
Start number 146Minarovic, Jakub / Kozlovska, Tereza 147Stec, Matej / Popova, Elena 155Zeytinci, Baris / Yilmaz, Oyku 159Niezhentsev, Mykyta / Filiska, Zofia 160Boldysh, Yahor / Averina, Irina 162Benivskyi, Mykhailo / Bondar, Daiana 167Constantin, Elvin / Trifonova, Desislava 169Fursov, Artemi / Huber, Anastasia 170Zherdiev, Mykyta / Antonova, Daryna 178Belik, Denis / Konashenko, Ekaterina 179Rotar, Ilia / Susanne, Silvia 181Vahin, Oleksii / Vahina, Anna 182Yusupov, Tagir / Mokretsova, Julia 183Koguciuk, Jakub / Karowicz-, Bienias Sylwia 184Kornev, Ilya / Zhukova, Daria
Rank from
Rank to
28
30
14
15
62
64
36
 
5
 
18
 
22
24
37
38
35
 
22
24
8
 
56
 
17
 
52
 
13
 

No. of participants: 64 Start number
Adjudicators 185Shvaibovich, Aliaksandr / Sirotka, Anastasiya 186Pareshnyi, Roman / Oliiarchyk, Yaryna 187Kokodyniak, Andrii / Khomiak, Oksana 188Sirica, Pasquale / Rey, Lea 189Mycka, Dariusz / Freiberga, Madara 190Fedorov, Yevhen / Melnyk, Valeriia 193Subbotenko, Boleslav / Kurilna, Valeriia 194Pavlov, Kirill / Shinkariuk, Kristina 195Farina, Pasquale / Koborg, Sofie 196Chupryna, Denys / Vysotska, Veronika 197Barkov, Alexey / Kreslova, Veronika 198Glukhov, Alexey / Glazunova, Anastasia 199Shurin, Vadim / Meshkova, Anastasia 200Ulanov, Daniil / Isakovych, Kateryna 201Kravchenko, Vladlen / Smirnova, Maria
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
0
2
3
1
1
2
2
2
2
5
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
5
2
5
3
4
1
2
4
1
  3
0
0
0
0
1
1
1
1
2
1
0
1
2
0
3
2
2
0
0
    5
3
4
3
2
3
5
5
2
3
5
5
3
5
5
5
5
5
5
5
      5
5
5
5
5
5
4
4
5
5
Result of 1st round 20 1 0 32   9 11     35 48       48
Qualified for redance X X X     X X                
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
1
0
5
1
0
4
3
1
3
5
0
0
1
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
    4
4
1
5
1
0
1
2
3
2
4
0
1
3
0
3
2
3
0
0
               
Result of redance 23 3 0     23 16                
Qualified for 2nd round X     X X X   X X X X X X X X
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
    3
5
0
5
2
1
0
0
0
0
5
5
4
4
4
5
5
5
5
5
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
  5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
4
5
5
5
5
5
5
5
0
1
2
2
0
4
0
1
1
0
3
5
3
3
3
5
3
4
4
2
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
4
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
4
3
5
5
5
5
2
5
5
5
Result of 2nd round 5     16 47 1   50 49 11 35 50 49 50 44
Qualified for 3rd round         X     X X   X X X X X
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
        3
3
5
5
5
5
5
5
5
5
    4
4
0
5
5
5
3
4
5
5
5
4
5
5
5
4
5
5
5
5
  4
5
0
3
0
0
0
2
0
0
5
4
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
3
5
5
4
5
5
5
5
5
5
5
5
5
4
5
5
5
4
1
5
1
3
5
0
2
5
5
Result of 3rd round         46     40 48   14 49 47 49 31
Qualified for 4th round         X     X X     X X X X
Waltz
Tango
V. Waltz
Slowfox
Quickstep
        35.70
35.30

35.40

35.60

35.60
    33.40
33.10

33.10

33.40

33.50
34.60
34.50

34.40

34.80

34.80
    37.80
37.90

37.80

38.00

37.70
36.90
36.70

36.70

37.20

37.00
35.80
35.50

35.70

35.50

35.50
33.30
33.50

33.60

33.40

33.50
Result of 4th round         177.60     166.50 173.10     189.20 184.50 178.00 167.30
Qualified for final         X       X     X X X  
Waltz
V. Waltz
Slowfox
Tango
Quickstep
        35.50
35.30

35.30

35.60

35.50
      34.35
34.20

33.90

34.10

34.40
    38.00
38.10

38.00

38.00

37.90
36.95
37.10

36.80

37.05

37.10
35.45
35.70

35.40

35.65

35.50
 
Result of final         177.20       170.95     190.00 185.00 177.70  
Start number 185Shvaibovich, Aliaksandr / Sirotka, Anastasiya 186Pareshnyi, Roman / Oliiarchyk, Yaryna 187Kokodyniak, Andrii / Khomiak, Oksana 188Sirica, Pasquale / Rey, Lea 189Mycka, Dariusz / Freiberga, Madara 190Fedorov, Yevhen / Melnyk, Valeriia 193Subbotenko, Boleslav / Kurilna, Valeriia 194Pavlov, Kirill / Shinkariuk, Kristina 195Farina, Pasquale / Koborg, Sofie 196Chupryna, Denys / Vysotska, Veronika 197Barkov, Alexey / Kreslova, Veronika 198Glukhov, Alexey / Glazunova, Anastasia 199Shurin, Vadim / Meshkova, Anastasia 200Ulanov, Daniil / Isakovych, Kateryna 201Kravchenko, Vladlen / Smirnova, Maria
Rank from
Rank to
37
38
59
 
62
64
28
30
4
 
43
46
53
 
12
 
6
 
34
 
14
15
1
 
2
 
3
 
11
 

No. of participants: 64 Start number
Adjudicators 202Wiliamson, Erl / Myshko, Veronika 203Tsarev, Alexey / Stadnik, Alena 205Yevtieriev, Dmytro / Dorofei, Valeriia 286Saichuk, Nikita / Bakhmatovich, Alina                      
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
  0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
                     
Result of 1st round 50 50   1                      
Qualified for redance       X                      
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
      0
0
1
0
0
0
1
0
0
0
                     
Result of redance       2                      
Qualified for 2nd round X X X                        
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
4
1
4
0
5
5
5
5
5
5
4
5
5
5
                       
Result of 2nd round 50 39 49                        
Qualified for 3rd round X X X                        
G) Elena Gozun
L) Guy Jottay
P) Asis Khadjeh-Nouri
T) Diana Ribas Lacroix
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AD) Blaz Pocajt
AH) Lyudmila Samchynska
AI) Sergejs Sinkins
AM) Liudmila Tsyrkun
5
3
5
0
4
4
4
5
5
5
0
0
0
0
0
1
0
0
0
1
4
4
5
5
5
4
5
5
5
5
                       
Result of 3rd round 40 2 47                        
Qualified for 4th round X   X                        
Waltz
Tango
V. Waltz
Slowfox
Quickstep
33.40
33.60

33.40

33.80

33.70
  34.40
33.80

34.30

34.50

34.10
                       
Result of 4th round 167.90   171.10                        
Qualified for final                              
Waltz
V. Waltz
Slowfox
Tango
Quickstep
                             
Result of final                              
Start number 202Wiliamson, Erl / Myshko, Veronika 203Tsarev, Alexey / Stadnik, Alena 205Yevtieriev, Dmytro / Dorofei, Valeriia 286Saichuk, Nikita / Bakhmatovich, Alina                      
Rank from
Rank to
10
 
20
21
7
 
60
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.