28/Feb/2020 - KOC JUNIOR 2 OPEN Ten Dance -
Table of results

No. of participants: 16 Start number
Adjudicators 21Sandiraz, Batu / Cam, Nehir 25Yilmaz, Tarik / Guven, Lidya Nil 26Lukoika, Aliaksei / Babkina, Anastasia 28Дікенштейн, Костянтин / Козак, Дар'я 29Tarcan, Alp / Hayfavi, Melis 30Деркачов, Дмитро / Сапко, Анастасія 33Краснянський, Олександр / Скляренко, Дарина 36Ольховік, Андрій / Корнишева, Карина 37Арсентьєв, Микита / Чаркіна, Олександра 38Шумовецький, Микита / Симоненко, Анастасія 101Нікітьонок, Aндрій / Дячук, Катерина 232Плотніков, Євген / Гриценко, Анастасія 233Ганюк, Владислав / Галузинська, Поліна 234Онофрійчук, Максим / Миколенко, Анна 328Єременко, Максим / Гаврутенко, Вероніка
E) Ivan Cosman
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AT) Світлана Банковська
BA) Олексій Загоруйко
BD) Алла Кеба
BF) Євген Колов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
CK) Дмитро Капустинський
CL) Віталій Салямон
5/5
5/5
4/3
5/5
4/3
3/5
4/3
5/5
5/5
5/4
5/5
5/5
2/5
2/3
4/4
0/2
5/1
3/5
5/4
2/3
4/4
2/5
5/5
5/5
3/2
5/4
3/3
4/3
5/2
5/3
4/3
5/4
5/4
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/4
5/5
4/5
2/0
2/3
2/2
1/1
2/1
2/2
5/2
1/0
1/0
1/5
1/0
4/0
5/2
5/5
2/3
5/2
3/0
5/4
4/5
5/3
5/1
5/1
5/5
5/5
5/2
5/5
5/5
3/5
5/5
5/5
5/4
4/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/3
4/5
5/4
5/5
5/5
5/5
5/5
4/5
5/5
5/5
5/4
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
2/5
0/2
4/4
2/2
2/5
4/4
3/3
1/2
2/4
2/1
1/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
1/0
1/0
2/5
2/3
4/5
3/5
3/5
0/0
2/4
0/1
3/2
2/5
4/5
5/5
4/4
4/5
5/5
2/5
5/5
5/5
4/5
5/5
4/5
5/5
4/5
4/4
4/5
4/5
1/4
5/5
5/5
5/5
5/5
1/0
1/0
1/0
2/1
3/1
1/0
2/0
3/5
0/0
0/0
1/0
Result of 1st round 98 75 87 108 36 74 103 106 108 60 110 51 99 99 22
Qualified for 2nd round X X X X   X X X X   X   X X  
E) Ivan Cosman
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AT) Світлана Банковська
BA) Олексій Загоруйко
BD) Алла Кеба
BF) Євген Колов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
CK) Дмитро Капустинський
CL) Віталій Салямон
0/5
0/2
2/0
0/2
0/3
3/1
0/0
0/2
3/2
0/0
1/4
2/0
1/0
3/0
5/0
2/0
0/0
3/0
4/1
1/1
4/1
3/0
0/3
0/4
0/2
0/1
1/2
2/5
0/2
0/2
1/2
1/4
0/2
5/4
5/5
4/5
3/3
2/4
5/5
5/5
4/5
5/5
5/5
5/4
  0/0
0/0
5/5
0/0
0/0
0/0
3/3
0/0
0/0
0/0
0/0
1/4
5/5
2/5
5/5
4/4
5/5
0/5
1/5
2/4
5/5
5/5
5/4
3/5
0/4
5/5
1/5
0/0
5/5
5/5
5/5
4/5
2/5
5/5
5/2
4/4
2/2
2/0
5/4
5/5
2/2
2/1
1/0
5/4
  5/5
5/5
4/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
5/5
  5/0
1/0
4/0
1/0
5/3
2/1
1/0
4/2
3/3
5/0
0/0
0/0
5/2
2/0
2/3
5/4
2/4
3/0
5/1
2/1
0/5
4/1
 
Result of 2nd round 30 31 34 98   16 87 83 67   109   40 51  
Qualified for final       X     X X X   X     X  
Result of final       33,0     35,0 22,0 58,0   10,0     52,0  
Start number 21Sandiraz, Batu / Cam, Nehir 25Yilmaz, Tarik / Guven, Lidya Nil 26Lukoika, Aliaksei / Babkina, Anastasia 28Дікенштейн, Костянтин / Козак, Дар'я 29Tarcan, Alp / Hayfavi, Melis 30Деркачов, Дмитро / Сапко, Анастасія 33Краснянський, Олександр / Скляренко, Дарина 36Ольховік, Андрій / Корнишева, Карина 37Арсентьєв, Микита / Чаркіна, Олександра 38Шумовецький, Микита / Симоненко, Анастасія 101Нікітьонок, Aндрій / Дячук, Катерина 232Плотніков, Євген / Гриценко, Анастасія 233Ганюк, Владислав / Галузинська, Поліна 234Онофрійчук, Максим / Миколенко, Анна 328Єременко, Максим / Гаврутенко, Вероніка
Rank from
Rank to
10
 
9
 
8
 
3
 
15
 
11
 
4
 
2
 
6
 
13
 
1
 
14
 
7
 
5
 
16
 

No. of participants: 16 Start number
Adjudicators 383Паску, Максим / Шестірніна, Ольга                            
E) Ivan Cosman
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AT) Світлана Банковська
BA) Олексій Загоруйко
BD) Алла Кеба
BF) Євген Колов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
CK) Дмитро Капустинський
CL) Віталій Салямон
5/5
5/3
3/4
4/5
4/5
4/5
2/3
1/1
4/5
5/5
3/3
                           
Result of 1st round 84                            
Qualified for 2nd round X                            
E) Ivan Cosman
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AT) Світлана Банковська
BA) Олексій Загоруйко
BD) Алла Кеба
BF) Євген Колов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
CK) Дмитро Капустинський
CL) Віталій Салямон
2/0
0/0
0/0
2/4
3/0
1/0
0/0
0/0
1/1
0/0
0/0
                           
Result of 2nd round 14                            
Qualified for final                              
Result of final                              
Start number 383Паску, Максим / Шестірніна, Ольга                            
Rank from
Rank to
12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.