29/Feb/2020 - JUNIOR 2 RISING STARS Latin -
Table of results

No. of participants: 32 Start number
Adjudicators 21Sandiraz, Batu / Cam, Nehir 25Yilmaz, Tarik / Guven, Lidya Nil 26Lukoika, Aliaksei / Babkina, Anastasia 28Дікенштейн, Костянтин / Козак, Дар'я 29Tarcan, Alp / Hayfavi, Melis 30Деркачов, Дмитро / Сапко, Анастасія 34Григор'єв, Вадим / Яценко, Марія 38Шумовецький, Микита / Симоненко, Анастасія 40Nichita, Titarenco / Verebcean, Alice 60Popescu, Alexandru-Sergiu / Anghel, Alexandra 69Панцир, Тімур / Ванзуряк, Людмила 84Новіков, Єгор / Єрмакова, Злата 93Ivash, Vadzim / Samokhina, Ulyana 103Палига, Маркіян / Копач, Анастасія 109Vilimanis, Elans Kristers / Meinarte, Amanda
F) Eve End
G) Elena Gozun
M) Kristina Kanash
U) Angelo Madonia
X) Simge Mentes
AI) Sergejs Sinkins
AK) Alexaander Tinkelman
AM) Liudmila Tsyrkun
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AY) Сергій Даньков
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BX) Максим Сальков
CE) Назар Шашков
4
2
0
2
4
1
3
3
4
4
2
0
4
3
3
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
1
3
2
1
1
4
0
3
3
2
0
3
2
3
4
3
4
4
4
4
4
4
4
4
4
2
4
4
4
4
3
3
4
2
4
4
4
3
3
3
2
4
3
3
3
2
4
4
2
1
1
4
2
4
4
3
4
3
2
4
2
2
3
2
3
1
1
2
3
3
3
4
4
4
2
3
2
3
4
4
4
4
3
4
4
4
4
3
4
4
1
1
2
4
0
1
2
3
4
0
2
4
3
0
0
3
4
3
4
2
1
4
3
4
4
1
4
2
4
4
3
2
3
3
2
2
4
3
2
2
4
4
3
4
1
4
4
2
4
3
4
4
4
4
4
4
4
3
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
1
4
4
3
4
3
3
4
1
3
4
4
4
2
0
3
3
1
3
4
4
3
4
4
4
3
4
2
4
2
Result of 1st round 39 60 32 57 48 44 39 54 27 47 42 56 60 44 48
Qualified for 2nd round X X   X X X X X   X X X X X X
F) Eve End
G) Elena Gozun
M) Kristina Kanash
U) Angelo Madonia
X) Simge Mentes
AI) Sergejs Sinkins
AK) Alexaander Tinkelman
AM) Liudmila Tsyrkun
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AY) Сергій Даньков
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BX) Максим Сальков
CE) Назар Шашков
0
5
4
1
5
0
1
5
5
3
3
0
5
4
1
5
5
3
5
5
5
5
5
5
5
1
3
2
5
5
  0
3
5
3
4
2
5
4
5
5
5
5
5
5
4
0
2
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1
1
2
5
1
0
2
0
0
1
5
3
1
2
0
5
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
3
2
2
3
3
0
4
2
2
2
5
5
3
4
5
  3
5
2
4
1
0
5
5
4
5
5
5
3
5
5
3
2
3
0
1
4
4
0
1
1
4
1
4
3
4
5
4
4
3
4
4
4
5
5
5
5
5
5
4
3
4
5
5
3
4
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
3
5
3
4
5
5
5
5
0
2
3
1
3
0
0
4
3
2
4
1
4
3
4
0
2
0
0
2
0
0
Result of 2nd round 42 64   60 8 28 7 45   57 35 65 71 44 29
Qualified for 3rd round X X   X       X   X   X X X  
F) Eve End
G) Elena Gozun
M) Kristina Kanash
U) Angelo Madonia
X) Simge Mentes
AI) Sergejs Sinkins
AK) Alexaander Tinkelman
AM) Liudmila Tsyrkun
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AY) Сергій Даньков
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BX) Максим Сальков
CE) Назар Шашков
0
1
0
0
4
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
4
5
3
4
5
3
5
5
2
1
0
4
3
5
3
  0
2
2
1
0
3
3
5
5
5
5
4
5
4
4
      1
0
2
2
2
0
1
0
1
1
5
3
2
3
5
  5
5
1
4
1
0
5
0
5
4
5
1
2
2
5
  4
4
5
5
5
5
4
4
5
4
1
3
1
5
0
5
5
5
5
5
5
5
5
5
4
5
5
5
5
5
1
3
2
3
2
2
1
1
0
2
0
1
0
0
0
 
Result of 3rd round 6 52   48       28   45   55 74 18  
Qualified for final   X   X           X   X X    
Result of final   12,0   22,0           22,0   14,0 5,0    
Start number 21Sandiraz, Batu / Cam, Nehir 25Yilmaz, Tarik / Guven, Lidya Nil 26Lukoika, Aliaksei / Babkina, Anastasia 28Дікенштейн, Костянтин / Козак, Дар'я 29Tarcan, Alp / Hayfavi, Melis 30Деркачов, Дмитро / Сапко, Анастасія 34Григор'єв, Вадим / Яценко, Марія 38Шумовецький, Микита / Симоненко, Анастасія 40Nichita, Titarenco / Verebcean, Alice 60Popescu, Alexandru-Sergiu / Anghel, Alexandra 69Панцир, Тімур / Ванзуряк, Людмила 84Новіков, Єгор / Єрмакова, Злата 93Ivash, Vadzim / Samokhina, Ulyana 103Палига, Маркіян / Копач, Анастасія 109Vilimanis, Elans Kristers / Meinarte, Amanda
Rank from
Rank to
12
 
2
 
27
 
5
 
22
 
17
 
23
24
9
 
30
 
4
 
14
 
3
 
1
 
10
 
16
 

No. of participants: 32 Start number
Adjudicators 120Buhayeu, Uladzimir / Arlova, Anastasiya 121Kazachok, Ivan / Kishko, Kseniya 124Deligiannis, Georgios / Stancev, Veronika 269Шевцов, Олександр / Тонкіх, Аріана 285Чернишов, Iгор / Силла, Олександра 290Юрченко, Владислав / Дєвяніна, Вероніка 292Луценко, Тарас / Нечипорук, Катерина 294Муренко, Максим / Томусяк, Ліна 295Буша, Дмитро / Кондратьєва, Сніжана 326Чуньківський, Степан / Король, Анастасія 328Єременко, Максим / Гаврутенко, Вероніка 380Луців, Юрій / Луців, Вероніка 383Паску, Максим / Шестірніна, Ольга 408Драган, Назар / Гавриш, Діана 468Scorici, David / Maneachin, Cezara
F) Eve End
G) Elena Gozun
M) Kristina Kanash
U) Angelo Madonia
X) Simge Mentes
AI) Sergejs Sinkins
AK) Alexaander Tinkelman
AM) Liudmila Tsyrkun
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AY) Сергій Даньков
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BX) Максим Сальков
CE) Назар Шашков
4
4
4
4
3
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
3
3
3
3
4
3
4
4
4
4
3
4
3
4
4
3
4
1
0
1
3
0
3
0
2
2
0
3
3
4
4
4
4
2
4
3
4
4
4
3
4
4
4
0
1
1
3
3
0
0
0
4
1
1
1
0
1
3
4
4
4
4
4
4
4
4
3
4
4
4
3
4
2
4
4
4
2
2
3
3
4
4
3
4
3
4
3
4
4
3
3
2
4
4
3
3
2
4
3
4
3
4
4
4
2
2
3
4
4
3
4
4
4
4
4
3
4
3
2
3
3
4
4
4
2
4
4
4
3
3
4
4
4
3
4
4
3
3
4
4
0
4
3
4
2
4
3
4
2
4
4
3
4
4
2
1
1
2
1
2
2
2
4
2
3
3
4
1
4
3
4
3
4
2
3
3
4
4
4
2
2
3
4
4
4
1
3
2
0
2
3
3
2
2
2
3
3
2
1
4
4
0
3
3
4
0
4
Result of 1st round 59 54 30 54 20 57 49 50 53 51 49 38 47 41 37
Qualified for 2nd round X X   X   X X X X X X   X X  
F) Eve End
G) Elena Gozun
M) Kristina Kanash
U) Angelo Madonia
X) Simge Mentes
AI) Sergejs Sinkins
AK) Alexaander Tinkelman
AM) Liudmila Tsyrkun
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AY) Сергій Даньков
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BX) Максим Сальков
CE) Назар Шашков
5
0
5
3
4
5
5
5
5
5
5
5
5
3
4
3
3
5
1
3
3
5
5
5
4
1
2
5
3
2
  1
5
3
5
5
5
0
3
1
2
2
0
0
4
0
  3
2
4
2
1
3
1
4
5
1
1
0
4
0
0
4
0
1
4
0
0
1
0
4
1
1
5
2
4
0
1
0
0
3
0
0
2
0
0
0
0
0
0
1
0
4
3
0
5
5
5
0
0
5
0
3
2
2
2
5
1
3
0
3
2
5
5
2
1
5
5
5
3
5
5
2
0
1
1
0
0
0
1
0
0
1
5
0
2
0
  1
0
1
2
2
2
0
0
1
1
1
0
0
1
4
4
1
0
0
0
1
0
0
0
1
1
0
0
0
2
 
Result of 2nd round 64 50   36   31 27 7 41 50 13   16 10  
Qualified for 3rd round X X             X X          
F) Eve End
G) Elena Gozun
M) Kristina Kanash
U) Angelo Madonia
X) Simge Mentes
AI) Sergejs Sinkins
AK) Alexaander Tinkelman
AM) Liudmila Tsyrkun
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AY) Сергій Даньков
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BX) Максим Сальков
CE) Назар Шашков
4
1
5
2
0
5
5
5
1
1
1
2
4
0
1
4
1
5
1
1
0
0
5
4
3
3
0
5
1
1
            2
2
0
2
2
2
0
0
2
0
0
2
1
0
1
0
1
0
1
3
5
1
0
0
5
5
4
2
5
5
         
Result of 3rd round 37 34             16 37          
Qualified for final X                 X          
Result of final 30,0                 35,0          
Start number 120Buhayeu, Uladzimir / Arlova, Anastasiya 121Kazachok, Ivan / Kishko, Kseniya 124Deligiannis, Georgios / Stancev, Veronika 269Шевцов, Олександр / Тонкіх, Аріана 285Чернишов, Iгор / Силла, Олександра 290Юрченко, Владислав / Дєвяніна, Вероніка 292Луценко, Тарас / Нечипорук, Катерина 294Муренко, Максим / Томусяк, Ліна 295Буша, Дмитро / Кондратьєва, Сніжана 326Чуньківський, Степан / Король, Анастасія 328Єременко, Максим / Гаврутенко, Вероніка 380Луців, Юрій / Луців, Вероніка 383Паску, Максим / Шестірніна, Ольга 408Драган, Назар / Гавриш, Діана 468Scorici, David / Maneachin, Cezara
Rank from
Rank to
6
 
8
 
29
 
13
 
32
 
15
 
18
 
23
24
11
 
7
 
20
 
25
 
19
 
21
 
26
 

No. of participants: 32 Start number
Adjudicators 469Прокопенко, Андрій / Козоріз, Дар'я 472Аленченко, Адріан / Делік, Яна                          
F) Eve End
G) Elena Gozun
M) Kristina Kanash
U) Angelo Madonia
X) Simge Mentes
AI) Sergejs Sinkins
AK) Alexaander Tinkelman
AM) Liudmila Tsyrkun
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AY) Сергій Даньков
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BX) Максим Сальков
CE) Назар Шашков
1
2
2
0
2
4
0
2
2
2
2
0
1
1
2
2
2
3
3
2
3
3
0
0
1
3
0
2
4
3
                         
Result of 1st round 23 31                          
Qualified for 2nd round                              
F) Eve End
G) Elena Gozun
M) Kristina Kanash
U) Angelo Madonia
X) Simge Mentes
AI) Sergejs Sinkins
AK) Alexaander Tinkelman
AM) Liudmila Tsyrkun
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AY) Сергій Даньков
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BX) Максим Сальков
CE) Назар Шашков
                             
Result of 2nd round                              
Qualified for 3rd round                              
F) Eve End
G) Elena Gozun
M) Kristina Kanash
U) Angelo Madonia
X) Simge Mentes
AI) Sergejs Sinkins
AK) Alexaander Tinkelman
AM) Liudmila Tsyrkun
AQ) Тетяна Александрова
AR) Денис Артамонов
AY) Сергій Даньков
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BX) Максим Сальков
CE) Назар Шашков
                             
Result of 3rd round                              
Qualified for final                              
Result of final                              
Start number 469Прокопенко, Андрій / Козоріз, Дар'я 472Аленченко, Адріан / Делік, Яна                          
Rank from
Rank to
31
 
28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.