29/Feb/2020 - KOC JUNIOR 1 OPEN Standard -
Table of results

No. of participants: 24 Start number
Adjudicators 274Холявчук, Артем / Меленівська, Марія 279Сорощук, Iван / Майковська, Ольга 284Дунець, Богдан / Муж, Соломія 300Шимків, Михайло / Дичук, Анастасія 387Москаленко, Пилип / Москаленко, Ілона 399Кузьоний, Максим / Дойнікова, Софія 414Ivash, Ihar / Chasnyk, Maryia 415Yaman, Umut / Gayretli, Duru Nehir 424Чумак, Єгор / Пелюх, Соломія 437Рогоза, Вадим / Бардон, Алина 440Кадиров, Марат / Сурова, Ксенія 441Зімонін, Вадим / Ірза, Софія 442Akgul, Yigit Segmen / Okyay, Basak 449Bartean, Ion / Birliba, Alexandrina 450Scoarta, Alexandru / Ciorba, Alexandra
C) Oxana Bondari
J) Ron Hoorn
K) Olga Ivanova
O) Alla Keba
P) Asis Khadjeh-Nouri
U) Angelo Madonia
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AG) Olga Sabanskaya
AP) Svetlana Verbytska
AS) Андрій Бабій
AT) Світлана Банковська
CE) Назар Шашков
1
2
0
4
3
2
1
0
1
0
3
0
0
3
0
0
1
1
1
0
1
0
0
3
0
0
1
2
5
5
3
5
4
1
5
2
1
4
5
0
1
2
0
4
5
3
2
1
0
0
0
0
0
1
0
3
2
2
4
1
0
1
3
0
5
0
1
1
0
1
1
0
0
1
1
0
1
5
5
1
3
4
2
2
4
5
5
5
0
1
2
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5
3
3
4
3
0
4
3
5
4
3
5
5
0
4
5
5
2
3
3
5
5
5
5
5
3
5
4
4
5
4
5
5
5
5
4
5
5
5
0
1
0
0
1
2
0
1
3
0
4
2
5
0
4
0
0
2
2
0
0
2
4
1
1
0
5
4
5
4
2
4
5
5
3
1
4
4
3
3
3
5
2
4
2
4
5
0
5
4
3
2
Result of 1st round 17 10 43 18 22 12 39 3 47 50 61 19 16 49 42
Qualified for 2nd round     X       X   X X X     X X
C) Oxana Bondari
J) Ron Hoorn
K) Olga Ivanova
O) Alla Keba
P) Asis Khadjeh-Nouri
U) Angelo Madonia
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AG) Olga Sabanskaya
AP) Svetlana Verbytska
AS) Андрій Бабій
AT) Світлана Банковська
CE) Назар Шашков
    0
2
0
4
3
2
4
0
5
4
4
1
5
      3
1
0
0
3
0
0
2
5
2
0
0
0
  2
4
0
3
1
0
1
4
1
0
0
5
0
0
4
0
0
1
3
3
1
1
2
5
3
5
4
4
0
5
4
5
5
5
5
0
5
5
5
    5
1
3
2
0
5
2
2
3
0
1
3
0
1
0
5
0
0
0
0
2
0
5
0
0
0
Result of 2nd round     34       16   21 28 52     27 13
Qualified for final     X             X X        
Result of final     30,0             25,0 10,0        
Start number 274Холявчук, Артем / Меленівська, Марія 279Сорощук, Iван / Майковська, Ольга 284Дунець, Богдан / Муж, Соломія 300Шимків, Михайло / Дичук, Анастасія 387Москаленко, Пилип / Москаленко, Ілона 399Кузьоний, Максим / Дойнікова, Софія 414Ivash, Ihar / Chasnyk, Maryia 415Yaman, Umut / Gayretli, Duru Nehir 424Чумак, Єгор / Пелюх, Соломія 437Рогоза, Вадим / Бардон, Алина 440Кадиров, Марат / Сурова, Ксенія 441Зімонін, Вадим / Ірза, Софія 442Akgul, Yigit Segmen / Okyay, Basak 449Bartean, Ion / Birliba, Alexandrina 450Scoarta, Alexandru / Ciorba, Alexandra
Rank from
Rank to
18
 
21
23
6
 
17
 
14
 
20
 
10
 
24
 
8
 
5
 
2
 
16
 
19
 
7
 
11
 

No. of participants: 24 Start number
Adjudicators 451Олексієнко, Тимофій / Репринцева, Аліса 452Лемішевський, Костянтин / Стефанишена, Софія 453Ceban, Cristian / Jitari, Daniela 459Josan, Dragos / Marcoci, Foina 460Lepadatu, Andrei / Ursu, Ionela 474Korotin, Emil / Kerde, Elenora 499Свінціцький, Артем / Стоцька, Вероніка 500Мельниченко, Антон / Ткачук, Аліса 888Шимків, Олексій / Кім, Марія            
C) Oxana Bondari
J) Ron Hoorn
K) Olga Ivanova
O) Alla Keba
P) Asis Khadjeh-Nouri
U) Angelo Madonia
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AG) Olga Sabanskaya
AP) Svetlana Verbytska
AS) Андрій Бабій
AT) Світлана Банковська
CE) Назар Шашков
0
1
0
1
2
2
0
0
1
1
1
1
0
0
2
1
1
2
3
0
1
4
0
2
2
3
4
0
0
0
3
1
0
0
0
1
0
0
1
4
2
5
4
2
1
5
4
3
5
2
4
0
5
5
5
2
3
1
3
4
1
2
2
2
0
5
5
5
3
5
5
5
5
4
5
5
5
5
4
2
2
2
1
1
0
2
2
5
2
5
1
5
4
4
5
3
5
5
5
4
4
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
           
Result of 1st round 10 21 10 41 35 62 29 59 65            
Qualified for 2nd round       X X X   X X            
C) Oxana Bondari
J) Ron Hoorn
K) Olga Ivanova
O) Alla Keba
P) Asis Khadjeh-Nouri
U) Angelo Madonia
V) Aleksandr Makarov
AB) Rovald Nagayev
AG) Olga Sabanskaya
AP) Svetlana Verbytska
AS) Андрій Бабій
AT) Світлана Банковська
CE) Назар Шашков
      5
1
5
1
2
0
0
0
1
5
0
0
0
0
1
5
0
1
0
3
1
0
0
0
0
0
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
5
3
5
  0
4
2
5
5
5
5
5
1
5
5
5
5
5
3
5
5
5
5
2
3
3
2
5
5
5
           
Result of 2nd round       20 11 63   52 53            
Qualified for final           X   X X            
Result of final           5,0   15,0 20,0            
Start number 451Олексієнко, Тимофій / Репринцева, Аліса 452Лемішевський, Костянтин / Стефанишена, Софія 453Ceban, Cristian / Jitari, Daniela 459Josan, Dragos / Marcoci, Foina 460Lepadatu, Andrei / Ursu, Ionela 474Korotin, Emil / Kerde, Elenora 499Свінціцький, Артем / Стоцька, Вероніка 500Мельниченко, Антон / Ткачук, Аліса 888Шимків, Олексій / Кім, Марія            
Rank from
Rank to
21
23
15
 
21
23
9
 
12
 
1
 
13
 
3
 
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.