01/Mar/2020 - JUNIOR 1 RISING STARS - Latin
Table of results

No. of participants: 22 Start number
Adjudicators 225Тананаєв, Ілля / Муштаєва, Дарина 252Дейчук, Ярослав / Коваль, Єлізавета 274Холявчук, Артем / Меленівська, Марія 278Бакай, Богдан / Нодь, Аліна 279Сорощук, Iван / Майковська, Ольга 387Москаленко, Пилип / Москаленко, Ілона 399Кузьоний, Максим / Дойнікова, Софія 407Мельник, Денис / Любавіна, Дарія 414Ivash, Ihar / Chasnyk, Maryia 415Yaman, Umut / Gayretli, Duru Nehir 441Зімонін, Вадим / Ірза, Софія 442Akgul, Yigit Segmen / Okyay, Basak 449Bartean, Ion / Birliba, Alexandrina 453Ceban, Cristian / Jitari, Daniela 456Василенко, Іван / Суханова, Єлизавета
C) Oxana Bondari
K) Olga Ivanova
L) Guy Jottay
M) Kristina Kanash
X) Simge Mentes
Z) Bohdan Muzh
AD) Blaz Pocajt
AI) Sergejs Sinkins
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
AU) Тетяна Богданова
CE) Назар Шашков
CP) Анна Рижикова
1
5
5
2
3
4
4
5
4
1
1
5
5
0
4
1
3
3
2
2
3
5
5
1
0
5
4
2
4
2
2
1
3
1
5
4
5
0
0
1
1
3
1
1
3
3
0
2
1
0
0
0
4
0
1
1
0
0
0
0
0
1
5
0
0
0
2
2
1
4
4
5
5
4
5
4
5
5
4
5
1
5
1
5
4
4
5
4
4
5
0
2
1
0
5
1
1
3
0
0
3
2
0
3
5
5
5
5
5
5
4
4
5
4
3
5
5
4
2
3
3
5
3
4
3
2
2
0
0
0
1
5
0
4
4
2
1
2
5
5
4
5
5
0
2
5
3
5
1
1
4
4
3
0
0
5
5
5
4
4
5
3
4
5
4
5
3
5
5
5
3
0
5
3
4
2
4
0
2
5
1
0
5
5
4
2
2
4
3
5
5
5
5
5
5
Result of 1st round 45 34 33 16 12 46 47 21 60 31 43 33 57 34 55
Qualified for 2nd round X X       X X   X   X   X X X
C) Oxana Bondari
K) Olga Ivanova
L) Guy Jottay
M) Kristina Kanash
X) Simge Mentes
Z) Bohdan Muzh
AD) Blaz Pocajt
AI) Sergejs Sinkins
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
AU) Тетяна Богданова
CE) Назар Шашков
CP) Анна Рижикова
0
0
1
0
3
2
2
4
2
1
5
0
3
0
0
0
2
4
3
2
0
3
3
0
0
2
      3
0
5
0
4
4
3
4
3
4
4
5
3
1
5
0
0
0
5
0
0
5
0
0
5
0
  5
4
5
5
4
2
3
5
2
5
5
5
5
  3
2
2
0
3
2
4
2
5
5
2
5
2
  5
4
5
5
4
2
0
5
3
5
4
5
3
4
0
0
5
1
2
3
0
0
0
3
0
0
4
5
2
3
3
5
3
5
4
5
4
5
5
Result of 2nd round 23 19       42 21   55   37   50 18 53
Qualified for final           X     X   X   X   X
Result of final           24,0     14,0   28,0   7,0   10,0
Start number 225Тананаєв, Ілля / Муштаєва, Дарина 252Дейчук, Ярослав / Коваль, Єлізавета 274Холявчук, Артем / Меленівська, Марія 278Бакай, Богдан / Нодь, Аліна 279Сорощук, Iван / Майковська, Ольга 387Москаленко, Пилип / Москаленко, Ілона 399Кузьоний, Максим / Дойнікова, Софія 407Мельник, Денис / Любавіна, Дарія 414Ivash, Ihar / Chasnyk, Maryia 415Yaman, Umut / Gayretli, Duru Nehir 441Зімонін, Вадим / Ірза, Софія 442Akgul, Yigit Segmen / Okyay, Basak 449Bartean, Ion / Birliba, Alexandrina 453Ceban, Cristian / Jitari, Daniela 456Василенко, Іван / Суханова, Єлизавета
Rank from
Rank to
7
9
11
 
13
14
19
20
21
 
5
 
10
 
18
 
3
 
15
 
6
 
13
14
1
 
12
 
2
 

No. of participants: 22 Start number
Adjudicators 459Josan, Dragos / Marcoci, Foina 460Lepadatu, Andrei / Ursu, Ionela 466Балджи, Михайло / Ганцевська, Софія 467Глаголєв, Максим / Ломакіна, Ольга 477Бударецький, Гліб / Хурсова, Анастасія 479Годованюк, Богдан / Бондаренко, Анастасія 501Садіков, Назар / Орєхова, Марія                
C) Oxana Bondari
K) Olga Ivanova
L) Guy Jottay
M) Kristina Kanash
X) Simge Mentes
Z) Bohdan Muzh
AD) Blaz Pocajt
AI) Sergejs Sinkins
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
AU) Тетяна Богданова
CE) Назар Шашков
CP) Анна Рижикова
3
5
5
1
3
4
3
0
2
2
3
0
5
5
5
2
2
3
4
4
5
1
2
4
5
5
2
0
1
1
1
0
1
0
3
0
2
5
0
0
0
0
1
0
1
2
0
0
0
0
5
0
2
2
5
4
4
3
3
4
4
1
4
5
5
4
1
4
3
2
2
1
4
0
1
5
1
0
2
0
5
2
3
4
3
2
0
4
0
0
2
               
Result of 1st round 36 47 16 9 46 28 27                
Qualified for 2nd round X X     X                    
C) Oxana Bondari
K) Olga Ivanova
L) Guy Jottay
M) Kristina Kanash
X) Simge Mentes
Z) Bohdan Muzh
AD) Blaz Pocajt
AI) Sergejs Sinkins
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
AU) Тетяна Богданова
CE) Назар Шашков
CP) Анна Рижикова
1
5
5
5
2
1
2
0
0
0
0
0
2
2
5
0
5
0
2
4
5
1
0
1
0
1
    2
0
5
0
2
0
4
0
2
2
2
0
4
                   
Result of 2nd round 23 26     23                    
Qualified for final   X                          
Result of final   22,0                          
Start number 459Josan, Dragos / Marcoci, Foina 460Lepadatu, Andrei / Ursu, Ionela 466Балджи, Михайло / Ганцевська, Софія 467Глаголєв, Максим / Ломакіна, Ольга 477Бударецький, Гліб / Хурсова, Анастасія 479Годованюк, Богдан / Бондаренко, Анастасія 501Садіков, Назар / Орєхова, Марія                
Rank from
Rank to
7
9
4
 
19
20
22
 
7
9
16
 
17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.