28/Feb/2020 - KOC JUVENILE 1+2 OPEN 8-Dance -
Table of results

No. of participants: 22 Start number
Adjudicators 223Жейда, Артем / Репа, Анастасія 236Kalkan, Oguz / Uye, Elif 237Kalkan, Emir / Calikoglu, Ipek 257Golban, Cristian / Gusan, Sofia 355Гончаренко, Микола / Тимошенко, Катерина 382Ядлось, Максим / Кравченко, Вероніка 386Cojocari, Sebastian / Taran, Daria 402Кривенко, Артем / Грек, Евеліна 428Caraman, Teodor / Craciun, Angelina 430Marandiuc, Alexandru / Obreja, Viviana 435Ротар, Давид / Козоріз, Зоя 436Негай, Микита / Бурдейна, Олександра 443Gnasenco, Liviu / Burlacu, Iuliana 444Щепетков, Максим / Стахняк, Анастасія 446Croitoru, Vladimir / Vasin, Ecaterina
K) Olga Ivanova
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
AT) Світлана Банковська
BA) Олексій Загоруйко
BC) Наталія Ігнатенко
BD) Алла Кеба
BE) Станіслав Ковальов
BF) Євген Колов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BL) Георгій Ломакін
CN) Ольга Савицька
2/4
3/4
4/4
4/4
4/4
4/3
4/4
4/4
4/4
4/4
4/4
4/4
4/4
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
0/1
0/0
0/0
1/4
1/2
3/2
2/3
0/3
0/0
1/1
4/4
3/3
1/0
3/3
4/2
2/4
4/3
3/4
2/1
3/2
3/1
0/2
2/2
2/0
2/1
0/0
0/1
1/1
3/4
0/1
0/0
0/2
0/3
0/0
0/0
4/3
0/0
0/0
4/4
4/4
4/4
4/4
4/4
4/4
3/4
4/4
4/4
3/4
4/4
4/4
3/2
4/4
4/4
4/4
4/4
4/3
4/4
4/4
4/3
4/4
4/4
4/4
4/4
4/4
4/4
0/2
2/3
1/1
2/2
1/2
0/4
1/4
1/1
0/0
0/2
2/0
1/2
1/0
1/0
1/1
3/2
2/0
0/3
3/0
1/1
3/0
2/0
1/0
0/0
2/2
0/0
3/1
3/1
4/4
2/1
2/1
3/3
2/1
0/0
3/0
2/3
1/3
2/0
1/1
4/4
0/1
3/3
4/1
0/2
1/0
2/3
3/3
4/4
2/2
0/0
3/2
4/3
1/1
2/2
2/2
1/3
4/4
2/3
4/2
4/4
4/3
3/3
4/4
1/4
4/1
4/4
4/4
0/2
4/4
4/4
2/2
3/2
2/4
4/3
3/3
1/1
4/4
3/3
1/4
1/2
4/4
4/3
4/1
0/3
1/1
4/4
4/4
2/4
4/4
2/4
Result of 1st round 100 0 0 38 56 23 99 102 42 29 45 53 74 77 75
Qualified for 2nd round X       X   X X       X X X X
K) Olga Ivanova
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
AT) Світлана Банковська
BA) Олексій Загоруйко
BC) Наталія Ігнатенко
BD) Алла Кеба
BE) Станіслав Ковальов
BF) Євген Колов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BL) Георгій Ломакін
CN) Ольга Савицька
3/2
2/3
3/1
4/4
4/2
4/4
3/4
3/2
2/4
4/4
3/3
4/4
4/4
      0/0
0/0
2/1
1/0
0/0
0/1
0/0
0/0
1/0
0/0
1/0
0/0
0/0
  3/3
2/3
3/4
4/4
1/3
4/3
4/4
2/4
4/4
2/4
3/2
1/3
3/4
4/4
4/4
4/4
4/4
4/4
4/3
4/4
3/3
4/4
4/4
3/4
4/4
4/4
      0/0
4/4
0/0
2/0
1/1
0/0
0/1
0/2
0/1
4/4
0/0
0/0
0/0
0/0
0/0
2/4
0/2
3/2
2/3
1/0
3/1
3/1
0/0
3/1
4/4
0/2
0/1
3/3
4/3
1/1
4/4
2/3
3/2
2/3
0/1
0/0
3/1
1/0
3/3
0/1
0/3
0/2
2/3
2/2
1/0
0/1
1/3
2/4
4/4
0/3
2/1
0/2
Result of 2nd round 84       7   81 100       24 41 51 43
Qualified for final X           X X           X  
Result of final 23,0           25,0 8,0           48,0  
Start number 223Жейда, Артем / Репа, Анастасія 236Kalkan, Oguz / Uye, Elif 237Kalkan, Emir / Calikoglu, Ipek 257Golban, Cristian / Gusan, Sofia 355Гончаренко, Микола / Тимошенко, Катерина 382Ядлось, Максим / Кравченко, Вероніка 386Cojocari, Sebastian / Taran, Daria 402Кривенко, Артем / Грек, Евеліна 428Caraman, Teodor / Craciun, Angelina 430Marandiuc, Alexandru / Obreja, Viviana 435Ротар, Давид / Козоріз, Зоя 436Негай, Микита / Бурдейна, Олександра 443Gnasenco, Liviu / Burlacu, Iuliana 444Щепетков, Максим / Стахняк, Анастасія 446Croitoru, Vladimir / Vasin, Ecaterina
Rank from
Rank to
2
 
21
22
21
22
16
 
12
 
20
 
3
 
1
 
14
 
19
 
13
 
10
 
8
9
6
 
7
 

No. of participants: 22 Start number
Adjudicators 447Gutan, Octavian / Matasari, Anastasia 448Шуляцький, Марк / Прихода, Анна 455Nucaru, Ciprian / Rosca, Andrea 457Plesca, Iulius / Ungureanu, Alexandra 461Zgardan, Ovidiu / Pitelca, Gabriela 462Popov, Dragos / Bostan, Bianca 463Mantu, Stefan / Procopciuc, Emiliana                
K) Olga Ivanova
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
AT) Світлана Банковська
BA) Олексій Загоруйко
BC) Наталія Ігнатенко
BD) Алла Кеба
BE) Станіслав Ковальов
BF) Євген Колов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BL) Георгій Ломакін
CN) Ольга Савицька
0/0
2/1
2/1
2/3
0/2
1/1
3/0
1/2
3/2
0/1
2/0
0/0
1/0
0/4
1/1
4/4
1/2
2/1
1/0
0/0
0/1
1/1
3/4
0/0
4/4
0/0
4/4
4/3
3/4
2/0
3/4
2/3
4/4
3/4
4/4
3/4
3/4
4/4
3/4
4/4
3/1
0/0
1/0
0/0
3/2
4/3
3/1
1/1
0/0
1/1
2/0
2/0
4/4
4/4
4/2
3/3
2/3
3/2
2/3
4/4
4/4
4/4
4/4
3/4
4/4
4/4
2/1
1/4
1/1
1/1
4/4
4/2
2/0
0/0
2/3
3/1
1/4
3/4
4/4
4/4
4/4
4/1
4/4
3/2
4/4
4/3
3/4
4/4
3/3
4/4
4/4
               
Result of 1st round 30 39 88 37 90 57 94                
Qualified for 2nd round     X   X X X                
K) Olga Ivanova
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
AT) Світлана Банковська
BA) Олексій Загоруйко
BC) Наталія Ігнатенко
BD) Алла Кеба
BE) Станіслав Ковальов
BF) Євген Колов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BL) Георгій Ломакін
CN) Ольга Савицька
    4/4
2/0
2/1
2/4
3/2
2/2
4/1
2/3
4/1
0/0
4/3
2/3
3/0
  4/4
2/0
0/0
1/1
1/3
1/1
1/1
4/2
0/0
4/1
2/4
0/1
2/1
2/1
1/0
0/0
0/0
0/0
0/0
2/3
0/0
0/0
0/0
0/1
2/2
1/0
4/4
4/4
4/4
3/1
1/1
4/4
2/3
4/1
4/4
2/3
2/2
4/2
4/4
               
Result of 2nd round     58   41 15 79                
Qualified for final     X       X                
Result of final     38,0       26,0                
Start number 447Gutan, Octavian / Matasari, Anastasia 448Шуляцький, Марк / Прихода, Анна 455Nucaru, Ciprian / Rosca, Andrea 457Plesca, Iulius / Ungureanu, Alexandra 461Zgardan, Ovidiu / Pitelca, Gabriela 462Popov, Dragos / Bostan, Bianca 463Mantu, Stefan / Procopciuc, Emiliana                
Rank from
Rank to
18
 
15
 
5
 
17
 
8
9
11
 
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.