01/Mar/2020 - JUVENILE 1+2 D - Latin
Table of results

No. of participants: 20 Start number
Adjudicators 204Нагорний, Семен / Пирогова, Анна 236Kalkan, Oguz / Uye, Elif 237Kalkan, Emir / Calikoglu, Ipek 249Тхаржевський, Владислав / Прилука, Олександра 268Шашков, Гліб / Горобець, Валерія 296Левицький, Михайло / Угляр, Калерія 355Гончаренко, Микола / Тимошенко, Катерина 379Івашків, Максим / Корлякова, Катерина 428Caraman, Teodor / Craciun, Angelina 430Marandiuc, Alexandru / Obreja, Viviana 432Grosu, Daniel / Cazaciuc, Amelia 436Негай, Микита / Бурдейна, Олександра 438Osipyan, Albert / Mukniashvili, Katevani 447Gutan, Octavian / Matasari, Anastasia 454Samarin, Nichita / Casian, Anna
J) Ron Hoorn
K) Olga Ivanova
L) Guy Jottay
T) Diana Ribas Lacroix
AG) Olga Sabanskaya
AI) Sergejs Sinkins
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
BC) Наталія Ігнатенко
BI) Юлія Кравчук
CE) Назар Шашков
CF) Клим Широковський
CL) Віталій Салямон
2
0
4
1
1
1
2
1
4
1
0
3
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
1
4
3
3
3
4
3
4
4
4
3
4
3
3
3
4
4
4
4
4
3
4
4
4
4
3
3
1
3
3
2
4
3
4
1
2
2
3
2
4
4
3
3
4
3
4
4
4
2
4
3
1
0
0
0
1
0
2
3
3
1
3
4
1
2
4
2
3
4
4
4
4
0
4
2
0
3
2
4
3
2
2
0
3
1
1
4
2
4
2
3
1
4
4
2
2
0
1
4
1
2
3
4
3
3
3
4
4
3
4
3
4
4
4
4
4
4
4
3
4
3
4
2
3
4
3
1
3
2
1
1
0
1
2
1
0
1
0
1
0
3
0
3
4
0
4
3
1
1
1
1
2
4
2
2
Result of 1st round 21 3 0 43 48 34 44 19 36 30 31 47 40 11 28
Qualified for 2nd round       X X X X   X   X X X    
J) Ron Hoorn
K) Olga Ivanova
L) Guy Jottay
T) Diana Ribas Lacroix
AG) Olga Sabanskaya
AI) Sergejs Sinkins
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
BC) Наталія Ігнатенко
BI) Юлія Кравчук
CE) Назар Шашков
CF) Клим Широковський
CL) Віталій Салямон
      3
0
4
1
0
4
2
2
2
3
4
4
4
2
4
1
4
4
0
3
2
4
4
0
1
4
2
1
1
1
0
0
3
1
3
0
0
0
0
0
0
1
4
3
3
3
4
3
1
4
3
4
  4
4
3
3
4
2
3
4
2
4
4
0
3
  1
2
4
0
0
1
0
1
1
0
0
3
0
0
0
4
3
4
3
4
2
0
4
3
3
2
2
1
0
2
0
1
0
0
1
0
4
1
1
   
Result of 2nd round       33 33 12 33   40   13 32 13    
Qualified for final       X X   X   X     X      
Result of final       14,0 13,0   12,0   20,0     19,0      
Start number 204Нагорний, Семен / Пирогова, Анна 236Kalkan, Oguz / Uye, Elif 237Kalkan, Emir / Calikoglu, Ipek 249Тхаржевський, Владислав / Прилука, Олександра 268Шашков, Гліб / Горобець, Валерія 296Левицький, Михайло / Угляр, Калерія 355Гончаренко, Микола / Тимошенко, Катерина 379Івашків, Максим / Корлякова, Катерина 428Caraman, Teodor / Craciun, Angelina 430Marandiuc, Alexandru / Obreja, Viviana 432Grosu, Daniel / Cazaciuc, Amelia 436Негай, Микита / Бурдейна, Олександра 438Osipyan, Albert / Mukniashvili, Katevani 447Gutan, Octavian / Matasari, Anastasia 454Samarin, Nichita / Casian, Anna
Rank from
Rank to
16
 
19
 
20
 
4
 
3
 
11
 
2
 
17
 
6
 
13
14
9
10
5
 
9
10
18
 
15
 

No. of participants: 20 Start number
Adjudicators 455Nucaru, Ciprian / Rosca, Andrea 457Plesca, Iulius / Ungureanu, Alexandra 462Popov, Dragos / Bostan, Bianca 464Баєв, Аким / Полякова, Крістіна 480Ніколайченко, Олександр / Крук, Марія                    
J) Ron Hoorn
K) Olga Ivanova
L) Guy Jottay
T) Diana Ribas Lacroix
AG) Olga Sabanskaya
AI) Sergejs Sinkins
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
BC) Наталія Ігнатенко
BI) Юлія Кравчук
CE) Назар Шашков
CF) Клим Широковський
CL) Віталій Салямон
3
4
4
4
4
4
4
4
2
4
4
3
4
3
4
3
1
2
4
3
2
1
3
0
3
2
3
4
4
3
4
4
3
4
1
4
4
2
2
3
0
4
3
0
3
3
3
4
0
4
0
3
4
4
2
1
3
4
2
3
3
3
4
1
4
                   
Result of 1st round 48 31 42 30 38                    
Qualified for 2nd round X X X   X                    
J) Ron Hoorn
K) Olga Ivanova
L) Guy Jottay
T) Diana Ribas Lacroix
AG) Olga Sabanskaya
AI) Sergejs Sinkins
AR) Денис Артамонов
AS) Андрій Бабій
BC) Наталія Ігнатенко
BI) Юлія Кравчук
CE) Назар Шашков
CF) Клим Широковський
CL) Віталій Салямон
4
4
2
4
4
3
4
4
3
4
4
4
4
1
4
0
0
1
1
0
1
0
0
0
2
0
1
4
3
0
0
3
0
2
1
1
0
1
0
  4
0
1
2
4
3
2
1
4
3
1
2
2
                   
Result of 2nd round 48 10 16   29                    
Qualified for final X                            
Result of final 6,0                            
Start number 455Nucaru, Ciprian / Rosca, Andrea 457Plesca, Iulius / Ungureanu, Alexandra 462Popov, Dragos / Bostan, Bianca 464Баєв, Аким / Полякова, Крістіна 480Ніколайченко, Олександр / Крук, Марія                    
Rank from
Rank to
1
 
12
 
8
 
13
14
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.