28/Feb/2020 - JUVENILE 1 Е Standard -
Table of results

No. of participants: 19 Start number
Adjudicators 217Миголь, Андрій / Богушева, Юлія 236Kalkan, Oguz / Uye, Elif 237Kalkan, Emir / Calikoglu, Ipek 256Новіков, Ілля / Славінська, Каріна 257Golban, Cristian / Gusan, Sofia 319Коновалов, Денис / Іванова, Аліса 324Петренко, Олександр / Капука, Марія 333Ячменьов, Данило / Луженецька, Злата 354Грицків, Захар / Балацько, Аліна 361Берник, Святослав / Краївська, Софія 372Качаненко, Захар / Лопата, Єва 376Гуйван, Артем / Балашова, Мар‘яна 397Садіков, Марк / Юрченко, Олена 403Рябко, Владислав / Білоброва, Вікторія 425Scorici, Dominic / Mitu, Ionela
K) Olga Ivanova
AQ) Тетяна Александрова
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BA) Олексій Загоруйко
BD) Алла Кеба
BI) Юлія Кравчук
BJ) Анна Кривенко
BL) Георгій Ломакін
CB) Вадим Тимощук
CI) Євген Парфенюк
0
2
2
0
0
2
3
2
1
2
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
1
3
2
0
3
1
0
0
0
1
0
1
3
3
3
2
2
3
2
3
2
2
1
2
3
0
0
3
3
1
2
3
1
2
1
1
0
1
0
3
0
0
0
0
0
3
2
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
1
3
1
2
1
3
1
2
2
3
1
1
3
2
2
3
2
2
1
3
3
1
1
3
3
0
0
1
2
1
3
1
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
2
3
1
3
3
3
3
2
3
3
3
2
2
3
3
3
2
3
3
3
2
3
1
1
0
2
3
2
1
2
3
1
2
Result of 1st round 15 1 2 11 26 20 6 32 22 23 16 33 29 29 18
Qualified for 2nd round         X X   X X X   X X X  
K) Olga Ivanova
AQ) Тетяна Александрова
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BA) Олексій Загоруйко
BD) Алла Кеба
BI) Юлія Кравчук
BJ) Анна Кривенко
BL) Георгій Ломакін
CB) Вадим Тимощук
CI) Євген Парфенюк
        3
3
3
1
2
0
0
2
2
1
3
0
0
0
0
1
1
0
0
0
0
1
  0
1
2
3
3
3
3
1
3
3
0
0
1
3
2
0
0
0
0
3
0
3
0
0
1
2
0
2
0
0
0
0
1
  2
3
1
2
1
3
2
1
2
1
1
2
3
0
1
2
3
3
0
3
1
1
0
0
0
2
0
0
1
3
1
3
2
 
Result of 2nd round         20 3   22 12 6   19 19 12  
Qualified for final         X     X       X X    
Result of final         15,0     11,0       17,0 20,0    
Start number 217Миголь, Андрій / Богушева, Юлія 236Kalkan, Oguz / Uye, Elif 237Kalkan, Emir / Calikoglu, Ipek 256Новіков, Ілля / Славінська, Каріна 257Golban, Cristian / Gusan, Sofia 319Коновалов, Денис / Іванова, Аліса 324Петренко, Олександр / Капука, Марія 333Ячменьов, Данило / Луженецька, Злата 354Грицків, Захар / Балацько, Аліна 361Берник, Святослав / Краївська, Софія 372Качаненко, Захар / Лопата, Єва 376Гуйван, Артем / Балашова, Мар‘яна 397Садіков, Марк / Юрченко, Олена 403Рябко, Владислав / Білоброва, Вікторія 425Scorici, Dominic / Mitu, Ionela
Rank from
Rank to
15
 
19
 
18
 
16
 
5
 
12
 
17
 
3
 
9
10
11
 
14
 
6
 
7
 
9
10
13
 

No. of participants: 19 Start number
Adjudicators 428Caraman, Teodor / Craciun, Angelina 429Olaru, Ciprian / Taran, Camelia 435Ротар, Давид / Козоріз, Зоя 438Osipyan, Albert / Mukniashvili, Katevani                      
K) Olga Ivanova
AQ) Тетяна Александрова
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BA) Олексій Загоруйко
BD) Алла Кеба
BI) Юлія Кравчук
BJ) Анна Кривенко
BL) Георгій Ломакін
CB) Вадим Тимощук
CI) Євген Парфенюк
3
2
3
1
3
2
3
3
3
3
3
3
3
3
3
1
0
2
2
0
2
2
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
2
3
3
3
3
3
3
3
3
3
1
                     
Result of 1st round 29 21 33 30                      
Qualified for 2nd round X X X X                      
K) Olga Ivanova
AQ) Тетяна Александрова
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BA) Олексій Загоруйко
BD) Алла Кеба
BI) Юлія Кравчук
BJ) Анна Кривенко
BL) Георгій Ломакін
CB) Вадим Тимощук
CI) Євген Парфенюк
3
0
2
0
2
2
3
3
2
3
2
3
3
0
2
1
0
1
3
1
0
0
2
3
3
1
3
3
3
3
1
3
3
3
1
3
2
3
1
2
2
0
3
1
                     
Result of 2nd round 22 14 28 21                      
Qualified for final X   X X                      
Result of final 6,0   3,0 12,0                      
Start number 428Caraman, Teodor / Craciun, Angelina 429Olaru, Ciprian / Taran, Camelia 435Ротар, Давид / Козоріз, Зоя 438Osipyan, Albert / Mukniashvili, Katevani                      
Rank from
Rank to
2
 
8
 
1
 
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.