28/Feb/2020 - JUVENILE 1 Е - Latin
Table of results

No. of participants: 17 Start number
Adjudicators 217Миголь, Андрій / Богушева, Юлія 236Kalkan, Oguz / Uye, Elif 237Kalkan, Emir / Calikoglu, Ipek 257Golban, Cristian / Gusan, Sofia 333Ячменьов, Данило / Луженецька, Злата 354Грицків, Захар / Балацько, Аліна 361Берник, Святослав / Краївська, Софія 372Качаненко, Захар / Лопата, Єва 376Гуйван, Артем / Балашова, Мар‘яна 397Садіков, Марк / Юрченко, Олена 403Рябко, Владислав / Білоброва, Вікторія 418Корбутяк, Олександр / Волик, Катерина 425Scorici, Dominic / Mitu, Ionela 428Caraman, Teodor / Craciun, Angelina 429Olaru, Ciprian / Taran, Camelia
K) Olga Ivanova
AT) Світлана Банковська
AY) Сергій Даньков
BC) Наталія Ігнатенко
BE) Станіслав Ковальов
BK) Юрій Крижановський
BS) Оксана Панібратець
CJ) Світлана Гловацька
CK) Дмитро Капустинський
CL) Віталій Салямон
CM) Анна Шашаєва
2
0
1
1
3
2
1
0
0
3
1
0
1
2
1
0
0
1
0
0
0
1
0
0
0
1
2
1
1
0
3
0
2
3
3
3
3
3
3
3
3
2
3
3
3
2
3
3
2
3
3
3
3
3
3
3
3
3
2
3
3
1
3
3
3
2
2
3
1
3
2
1
2
1
1
3
2
2
0
2
1
3
3
2
2
3
0
0
3
3
3
0
2
1
1
2
2
3
2
3
3
3
3
3
3
3
2
3
0
3
1
2
2
3
1
2
1
2
1
3
1
2
1
1
1
2
2
2
3
3
1
1
3
3
2
2
1
3
3
3
3
2
3
3
3
3
3
2
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
1
1
3
3
2
3
3
Result of 1st round 14 6 10 32 31 29 21 18 22 29 19 19 28 32 28
Qualified for 2nd round       X X X X   X X X X X X X
K) Olga Ivanova
AT) Світлана Банковська
AY) Сергій Даньков
BC) Наталія Ігнатенко
BE) Станіслав Ковальов
BK) Юрій Крижановський
BS) Оксана Панібратець
CJ) Світлана Гловацька
CK) Дмитро Капустинський
CL) Віталій Салямон
CM) Анна Шашаєва
      3
2
0
3
1
3
3
1
2
1
3
0
2
3
1
1
1
2
3
2
3
1
0
0
2
1
1
3
3
2
0
3
1
0
0
1
1
0
0
1
1
0
0
0
  0
1
2
1
1
2
2
1
1
2
3
3
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
1
0
0
3
0
1
0
0
2
0
1
3
0
1
3
3
3
3
2
2
2
3
3
3
3
3
3
3
2
1
1
0
3
3
3
3
Result of 2nd round       22 19 16 4   16 6 3 3 11 30 25
Qualified for final       X X                 X X
Result of final       14,0 15,0                 3,0 7,0
Start number 217Миголь, Андрій / Богушева, Юлія 236Kalkan, Oguz / Uye, Elif 237Kalkan, Emir / Calikoglu, Ipek 257Golban, Cristian / Gusan, Sofia 333Ячменьов, Данило / Луженецька, Злата 354Грицків, Захар / Балацько, Аліна 361Берник, Святослав / Краївська, Софія 372Качаненко, Захар / Лопата, Єва 376Гуйван, Артем / Балашова, Мар‘яна 397Садіков, Марк / Юрченко, Олена 403Рябко, Владислав / Білоброва, Вікторія 418Корбутяк, Олександр / Волик, Катерина 425Scorici, Dominic / Mitu, Ionela 428Caraman, Teodor / Craciun, Angelina 429Olaru, Ciprian / Taran, Camelia
Rank from
Rank to
15
 
17
 
16
 
5
 
6
 
7
8
11
 
14
 
7
8
10
 
12
13
12
13
9
 
1
 
2
 

No. of participants: 17 Start number
Adjudicators 435Ротар, Давид / Козоріз, Зоя 438Osipyan, Albert / Mukniashvili, Katevani                          
K) Olga Ivanova
AT) Світлана Банковська
AY) Сергій Даньков
BC) Наталія Ігнатенко
BE) Станіслав Ковальов
BK) Юрій Крижановський
BS) Оксана Панібратець
CJ) Світлана Гловацька
CK) Дмитро Капустинський
CL) Віталій Салямон
CM) Анна Шашаєва
2
3
1
3
3
2
3
3
2
3
3
1
3
3
3
3
3
3
3
2
3
3
                         
Result of 1st round 28 30                          
Qualified for 2nd round X X                          
K) Olga Ivanova
AT) Світлана Банковська
AY) Сергій Даньков
BC) Наталія Ігнатенко
BE) Станіслав Ковальов
BK) Юрій Крижановський
BS) Оксана Панібратець
CJ) Світлана Гловацька
CK) Дмитро Капустинський
CL) Віталій Салямон
CM) Анна Шашаєва
1
3
0
3
3
2
2
2
3
2
3
2
3
2
2
3
2
3
1
0
1
0
                         
Result of 2nd round 24 19                          
Qualified for final X X                          
Result of final 11,0 13,0                          
Start number 435Ротар, Давид / Козоріз, Зоя 438Osipyan, Albert / Mukniashvili, Katevani                          
Rank from
Rank to
3
 
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.