28/Feb/2020 - JUVENILE 2 H St+Lat -
Table of results

No. of participants: 25 Start number
Adjudicators 208Каран, Назар / Жарова, Валерія 209Наталуха, Платон / Омельченко, Ксенія 219Скакун, Віктор / Шульга, Емілія 220Самбурський, Даниїл / Архипенко, Софія 221Холодченко, Юліан / Бондаренко, Елизавета 231Арустамян, Артем / Муравйова, Анастасiя 235Хомук, Роман / Ткаченко, Анастасія 239Короліщук, Михайло / Шквара, Марта 261Баришполець, Тимофій / Васікович, Анна 301Коротков, Ярослав / Кузьменко, Єва 314Ведмедюк, Дем‘ян / Новосьолова, Поліна 315Трофімук, Адріан / Луцюк, Злата 319Коновалов, Денис / Іванова, Аліса 324Петренко, Олександр / Капука, Марія 329Яковенко, Нікіта / Танська, Анна
AQ) Тетяна Александрова
AS) Андрій Бабій
BA) Олексій Загоруйко
BC) Наталія Ігнатенко
BD) Алла Кеба
BE) Станіслав Ковальов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BQ) Борис Маслій
CH) Олег Жвірко
CM) Анна Шашаєва
3
0
1
4
1
0
2
0
1
2
3
2
2
3
4
1
2
2
0
0
2
2
1
2
1
1
2
0
0
0
1
1
0
2
3
0
1
1
3
2
1
0
2
0
2
3
1
0
1
3
0
3
1
3
0
0
1
3
2
1
3
2
4
4
3
1
3
1
1
1
2
3
2
0
2
1
2
3
1
1
1
3
1
2
1
3
1
2
1
2
1
0
2
4
1
3
1
1
1
2
1
4
2
1
1
3
0
0
0
2
0
1
1
2
0
0
1
0
0
4
2
0
0
0
0
0
0
0
1
0
1
0
1
1
1
0
4
2
0
4
1
2
0
3
3
3
3
3
1
1
4
3
1
2
3
1
1
1
1
1
4
1
2
0
0
Result of 1st round 17 20 9 15 17 24 18 19 17 16 11 2 16 27 15
Qualified for 2nd round   X       X   X           X  
AQ) Тетяна Александрова
AS) Андрій Бабій
BA) Олексій Загоруйко
BC) Наталія Ігнатенко
BD) Алла Кеба
BE) Станіслав Ковальов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BQ) Борис Маслій
CH) Олег Жвірко
CM) Анна Шашаєва
  1
1
0
4
0
2
1
1
2
1
0
      3
2
3
0
1
2
0
2
2
3
0
  1
1
0
0
3
0
2
0
0
2
2
          1
3
4
3
2
0
0
4
3
1
0
 
Result of 2nd round   13       18   11           21  
Qualified for final                           X  
Result of final                           21,0  
Start number 208Каран, Назар / Жарова, Валерія 209Наталуха, Платон / Омельченко, Ксенія 219Скакун, Віктор / Шульга, Емілія 220Самбурський, Даниїл / Архипенко, Софія 221Холодченко, Юліан / Бондаренко, Елизавета 231Арустамян, Артем / Муравйова, Анастасiя 235Хомук, Роман / Ткаченко, Анастасія 239Короліщук, Михайло / Шквара, Марта 261Баришполець, Тимофій / Васікович, Анна 301Коротков, Ярослав / Кузьменко, Єва 314Ведмедюк, Дем‘ян / Новосьолова, Поліна 315Трофімук, Адріан / Луцюк, Злата 319Коновалов, Денис / Іванова, Аліса 324Петренко, Олександр / Капука, Марія 329Яковенко, Нікіта / Танська, Анна
Rank from
Rank to
14
16
10
11
24
 
19
21
14
16
7
8
13
 
12
 
14
16
17
18
23
 
25
 
17
18
5
 
19
21

No. of participants: 25 Start number
Adjudicators 342Шилін, Ілля / Краснова, Діана 356Калинець, Даниїл / Кушнір, Ірина 364Ілларіонов, Максим / Петренко, Дар'я 378Гайдучок, Андрій / Баран, Софія 381Бодак, Ярослав / Калашнікова, Марія 385Рясик, Вячеслав / Беляєва, Злата 398Демент'єв, Максим / Прихода, Тетяна 412Сенів, Андрій / Сиділо, Анастасія 413Федорик, Максим / Сподарик, Вікторія 445Погребной, Роман / Новікова, Олександра          
AQ) Тетяна Александрова
AS) Андрій Бабій
BA) Олексій Загоруйко
BC) Наталія Ігнатенко
BD) Алла Кеба
BE) Станіслав Ковальов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BQ) Борис Маслій
CH) Олег Жвірко
CM) Анна Шашаєва
1
2
1
0
2
1
1
1
2
2
2
3
3
2
4
3
2
4
2
4
4
4
2
3
2
3
4
2
3
3
2
3
4
2
3
3
3
3
4
4
4
4
4
2
3
0
3
3
3
1
2
2
2
2
4
4
4
4
4
2
3
3
4
4
2
4
4
2
0
1
1
1
2
0
1
0
0
2
3
4
3
3
4
4
4
4
3
3
1
4
3
4
1
3
3
4
4
3
4
0
2
4
1
3
3
0
2
2
1
4
         
Result of 1st round 15 35 31 36 25 38 12 37 34 22          
Qualified for 2nd round   X X X X X   X X X          
AQ) Тетяна Александрова
AS) Андрій Бабій
BA) Олексій Загоруйко
BC) Наталія Ігнатенко
BD) Алла Кеба
BE) Станіслав Ковальов
BI) Юлія Кравчук
BK) Юрій Крижановський
BQ) Борис Маслій
CH) Олег Жвірко
CM) Анна Шашаєва
  1
2
2
1
2
3
4
2
4
4
2
1
2
0
1
1
1
1
0
3
2
3
3
3
3
4
3
2
4
3
4
4
2
4
0
2
0
2
2
0
2
0
2
4
4
2
3
4
3
4
2
4
2
1
4
  1
2
4
3
3
4
4
3
1
3
2
4
4
3
3
2
3
4
3
2
1
1
0
2
0
1
2
1
2
0
1
0
4
         
Result of 2nd round   27 15 35 18 33   30 30 13          
Qualified for final   X   X   X   X X            
Result of final   22,0   16,0   4,0   11,0 10,0            
Start number 342Шилін, Ілля / Краснова, Діана 356Калинець, Даниїл / Кушнір, Ірина 364Ілларіонов, Максим / Петренко, Дар'я 378Гайдучок, Андрій / Баран, Софія 381Бодак, Ярослав / Калашнікова, Марія 385Рясик, Вячеслав / Беляєва, Злата 398Демент'єв, Максим / Прихода, Тетяна 412Сенів, Андрій / Сиділо, Анастасія 413Федорик, Максим / Сподарик, Вікторія 445Погребной, Роман / Новікова, Олександра          
Rank from
Rank to
19
21
6
 
9
 
4
 
7
8
1
 
22
 
3
 
2
 
10
11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.