28/Feb/2020 - JUNIOR 1+2 E SOLO Standard -
Table of results

No. of participants: 21 Start number
Adjudicators 4 / Гарбуза, Софія 5 / Вознесенська, Софія 8 / Мережко, Анна 19 / Олійник, Анастасія 22 / Петрук, Софія 26 / Чекiна, Карiна 32 / Шмарова, Катерина 70 / Буглакова, Ірина 72 / Хлебнікова, Валерія 87 / Колосовська, Вероніка 92 / Ожема, Аріна 95 / Рибка, Анастасія 109 / Штанько, Єлізавєта 128 / Володимиренко, Анна 130 / Галай, Виолетта
AW) Іван Гончаренко
AX) Анастасія Городинська
BA) Олексій Загоруйко
BE) Станіслав Ковальов
BK) Юрій Крижановський
BO) Станіслав Любчак
BS) Оксана Панібратець
BU) Вячеслав Петров
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
CD) Денис Чуприна
2
2
1
3
2
2
0
0
2
1
2
1
3
3
0
3
0
2
0
1
2
2
2
3
2
2
3
3
3
0
3
2
2
3
0
3
2
0
2
3
3
0
1
1
3
2
3
2
2
3
3
3
3
3
2
3
3
3
3
3
3
3
3
2
1
3
0
2
2
3
3
2
0
1
3
2
0
2
2
1
0
2
3
1
1
1
0
3
2
1
2
2
3
2
3
2
1
2
0
3
3
2
3
3
1
2
3
3
2
1
2
1
0
2
3
1
1
0
1
2
1
3
2
2
1
3
2
2
3
2
3
3
3
0
1
2
0
1
2
1
3
2
3
0
1
2
2
1
0
0
2
1
2
3
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
Result of 1st round 17 17 25 18 29 30 18 16 20 26 14 26 18 14 3
Qualified for 2nd round X X X X X X X   X X   X X    
AW) Іван Гончаренко
AX) Анастасія Городинська
BA) Олексій Загоруйко
BE) Станіслав Ковальов
BK) Юрій Крижановський
BO) Станіслав Любчак
BS) Оксана Панібратець
BU) Вячеслав Петров
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
CD) Денис Чуприна
0
0
0
0
0
0
0
2
0
2
0
2
2
3
0
1
0
0
0
0
1
1
1
3
0
0
3
3
3
2
3
0
3
2
0
0
3
0
2
2
0
0
1
1
1
0
2
3
0
3
2
3
3
0
2
2
2
1
2
2
0
0
0
1
1
1
1
3
3
2
2
2
0
1
3
1
2
  0
1
2
0
3
2
3
3
0
3
0
0
3
1
1
3
1
3
0
2
1
0
  2
1
1
3
3
2
1
2
0
3
0
1
0
0
1
0
0
1
0
0
2
3
   
Result of 2nd round 4 10 21 11 19 12 20   17 15   18 8    
Qualified for final     X   X   X   X     X      
Result of final     6,0   10,0   14,0   17,0     13,0      
Start number 4 / Гарбуза, Софія 5 / Вознесенська, Софія 8 / Мережко, Анна 19 / Олійник, Анастасія 22 / Петрук, Софія 26 / Чекiна, Карiна 32 / Шмарова, Катерина 70 / Буглакова, Ірина 72 / Хлебнікова, Валерія 87 / Колосовська, Вероніка 92 / Ожема, Аріна 95 / Рибка, Анастасія 109 / Штанько, Єлізавєта 128 / Володимиренко, Анна 130 / Галай, Виолетта
Rank from
Rank to
13
 
11
 
2
 
10
 
3
 
9
 
5
 
14
15
6
 
7
 
17
18
4
 
12
 
17
18
21
 

No. of participants: 21 Start number
Adjudicators 131 / Гудімова, Аріна 139 / Алієва, Наталія 153 / Альмужна, Анастасія 167 / Шаповал, Руслана 177 / Деркач, Светлана 178 / Туманян, Еріка                  
AW) Іван Гончаренко
AX) Анастасія Городинська
BA) Олексій Загоруйко
BE) Станіслав Ковальов
BK) Юрій Крижановський
BO) Станіслав Любчак
BS) Оксана Панібратець
BU) Вячеслав Петров
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
CD) Денис Чуприна
0
3
1
1
0
1
3
1
0
1
0
3
3
3
3
2
3
3
3
3
3
3
0
3
2
2
0
2
1
0
2
3
1
1
0
1
0
3
2
1
1
2
2
2
1
0
0
0
0
0
0
3
0
0
1
2
2
2
3
0
3
3
3
3
2
3
                 
Result of 1st round 11 32 16 15 5 26                  
Qualified for 2nd round   X       X                  
AW) Іван Гончаренко
AX) Анастасія Городинська
BA) Олексій Загоруйко
BE) Станіслав Ковальов
BK) Юрій Крижановський
BO) Станіслав Любчак
BS) Оксана Панібратець
BU) Вячеслав Петров
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
CD) Денис Чуприна
  3
3
3
3
1
3
3
3
3
3
2
      3
0
2
0
0
0
0
2
3
0
3
                 
Result of 2nd round   30       13                  
Qualified for final   X                          
Result of final   3,0                          
Start number 131 / Гудімова, Аріна 139 / Алієва, Наталія 153 / Альмужна, Анастасія 167 / Шаповал, Руслана 177 / Деркач, Светлана 178 / Туманян, Еріка                  
Rank from
Rank to
19
 
1
 
14
15
16
 
20
 
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.