28/Feb/2020 - JUVENILE 1+2 H SOLO St+Lat -
Table of results

No. of participants: 55 Start number
Adjudicators 1 / Романчук, Анастасія 2 / Шестопалько, Анна 3 / Мельниченко, Аліса 17 / Тарангул, Амєлія 18 / Олійник, Вероніка 20 / Штоквиш, Софія 21 / Турбіна, Марія 28 / Смаль, Веронiка 30 / Мусiй, Марiя 33 / Арустамян, Веронiка 36 / Пархоменко, Маргарита 37 / Pamukcu, Eylul 41 / Кірч, Ярослава 42 / Межибовська, Христина 44 / Сисова, Дар'я
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
3
4
4
4
2
3
2
3
2
4
2
4
4
2
3
1
2
4
4
1
4
1
1
4
4
3
2
4
3
4
3
4
4
4
3
3
3
1
4
4
3
3
3
1
3
0
1
4
1
3
3
4
3
2
1
3
2
4
2
3
3
2
1
3
4
4
3
4
2
3
3
4
4
4
3
1
4
2
3
2
4
3
4
4
3
4
4
4
1
3
2
3
3
1
3
3
1
2
2
1
2
1
4
0
1
3
3
2
2
1
2
2
4
3
3
2
3
4
2
3
2
3
2
2
4
4
2
2
4
4
1
3
4
3
1
Result of 1st round 27 26 24 32 25 21 21 30 27 30 20 17 22 26 24
Qualified for 2nd round X X X X X     X X X     X X X
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
1
1
4
3
2
4
0
3
3
2
1
4
3
1
0
1
3
2
3
3
4
3
2
3
3
2
1
3
4
4
4
4
4
4
1
3
3
1
1
1
2
1
1
2
2
    4
4
4
4
3
2
4
3
2
3
4
1
1
2
0
1
3
3
2
4
3
4
3
4
1
1
1
    1
1
2
3
3
2
1
2
1
1
3
3
2
2
1
3
4
2
2
4
3
4
1
3
3
3
1
Result of 2nd round 21 17 24 31 14     30 18 23     16 21 24
Qualified for 3rd round X   X X       X   X       X X
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
4
2
4
1
2
4
1
2
3
  0
1
4
2
4
2
3
2
0
3
4
3
4
4
3
4
3
3
      1
4
2
3
3
0
1
3
0
  1
4
2
1
3
3
0
2
3
      0
0
3
0
0
0
0
3
1
0
2
0
0
0
1
0
0
0
Result of 3rd round 23   18 31       17   19       7 3
Qualified for 4th round X   X X       X   X          
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
1
0
4
0
2
0
1
2
3
  2
2
4
1
1
0
2
2
0
4
3
4
4
2
1
4
4
3
      1
4
1
3
1
0
1
1
0
  0
4
0
0
0
0
0
2
1
         
Result of 4th round 13   14 29       12   7          
Qualified for final     X X                      
Result of final     26,0 14,0                      
Start number 1 / Романчук, Анастасія 2 / Шестопалько, Анна 3 / Мельниченко, Аліса 17 / Тарангул, Амєлія 18 / Олійник, Вероніка 20 / Штоквиш, Софія 21 / Турбіна, Марія 28 / Смаль, Веронiка 30 / Мусiй, Марiя 33 / Арустамян, Веронiка 36 / Пархоменко, Маргарита 37 / Pamukcu, Eylul 41 / Кірч, Ярослава 42 / Межибовська, Христина 44 / Сисова, Дар'я
Rank from
Rank to
8
 
30
31
7
 
4
 
36
 
37
39
37
39
9
10
28
29
15
 
40
41
43
44
32
34
21
23
25
 

No. of participants: 55 Start number
Adjudicators 46 / Шевельова, Єлизавета 49 / Перевертайло, Олександра 59 / Тюріна, Валерія 61 / Клець, Дарья 64 / Кузьменко, Єва 65 / Крайнова, Поліна 66 / Андрійчук, Ангеліна 68 / Метельська, Марія 69 / Парапір, Діана 71 / Кодема, Діана 77 / Манохіна, Дар'я 78 / Бреус, Єва 79 / Чіллог, Поліна 81 / Олексюк, Софія 82Фецек, Антон -Томас
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
3
3
4
3
4
3
4
3
2
0
1
3
1
1
1
1
2
0
0
1
2
2
1
0
0
1
0
4
3
4
4
4
3
4
4
4
4
4
4
4
1
3
4
2
4
2
3
2
1
2
0
2
4
1
4
3
4
4
4
3
3
3
4
1
3
1
0
1
2
1
2
2
1
3
1
2
1
1
1
2
2
3
3
4
3
2
3
2
3
3
3
3
2
4
3
3
3
4
1
4
2
2
3
3
3
2
3
4
4
2
3
3
4
3
3
3
4
4
3
2
3
4
4
4
3
3
3
3
2
1
3
3
1
4
2
Result of 1st round 29 10 7 34 30 17 32 13 14 26 26 26 29 30 22
Qualified for 2nd round X     X X   X     X X X X X X
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
3
2
3
1
3
4
4
3
1
    4
4
4
4
4
3
3
4
4
4
3
3
4
2
4
4
3
3
  2
3
4
4
4
3
3
3
4
    4
4
4
3
1
2
2
2
4
3
2
2
1
3
1
0
1
3
3
1
1
4
2
0
3
3
3
3
2
4
4
4
4
4
4
4
3
4
4
2
4
3
4
3
3
4
1
1
2
1
2
1
3
0
Result of 2nd round 24     34 30   30     26 16 20 33 30 15
Qualified for 3rd round X     X X   X     X     X X  
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
2
0
1
0
1
0
0
1
1
    4
2
3
4
3
2
2
1
4
3
1
2
2
1
3
3
2
0
  0
1
2
3
1
0
1
1
3
    3
4
3
1
2
0
0
0
0
    4
1
3
4
4
4
2
2
2
4
0
2
0
2
0
2
2
0
 
Result of 3rd round 6     25 17   12     13     26 12  
Qualified for 4th round       X X               X    
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
      4
0
1
1
3
0
2
1
3
2
0
1
2
2
1
1
2
0
              3
2
0
0
0
4
0
0
2
   
Result of 4th round       15 11               11    
Qualified for final       X                      
Result of final       20,0                      
Start number 46 / Шевельова, Єлизавета 49 / Перевертайло, Олександра 59 / Тюріна, Валерія 61 / Клець, Дарья 64 / Кузьменко, Єва 65 / Крайнова, Поліна 66 / Андрійчук, Ангеліна 68 / Метельська, Марія 69 / Парапір, Діана 71 / Кодема, Діана 77 / Манохіна, Дар'я 78 / Бреус, Єва 79 / Чіллог, Поліна 81 / Олексюк, Софія 82Фецек, Антон -Томас
Rank from
Rank to
24
 
53
 
54
 
5
 
11
12
43
44
18
19
51
 
48
50
17
 
32
34
26
27
11
12
18
19
35
 

No. of participants: 55 Start number
Adjudicators 83 / Пунда, Катерина 84 / Козакевич, Тетяна 85 / Агафонова, Аліса 93 / Остапенко, Дар'я 94 / Пряничнікова, Дар'я 97Топурія, Карина 99Фурсов, Данило 112 / Заполовська, Ангеліна 113 / Людвицька, Маргарита 125 / Лещенко, Ксенія 138 / Вовченко, Камілла 142 / П'єх, Марта 146 / Шкула, Дарина 147 / Шкула, Марія 148 / Лялька-Сухіченко, Юстина
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
3
4
3
2
2
3
4
4
4
4
3
4
2
2
2
3
1
4
4
4
3
4
4
4
4
4
2
3
4
1
2
4
2
2
1
2
4
4
3
4
4
3
4
3
3
2
2
1
4
2
2
3
1
1
3
2
4
0
4
4
1
2
4
0
2
0
4
0
2
1
4
3
0
1
0
0
0
0
0
4
0
1
4
4
4
4
4
4
1
4
4
3
2
3
2
3
3
4
3
0
2
2
3
1
2
3
3
0
0
4
4
2
3
3
1
3
2
1
1
0
1
3
0
1
3
1
4
4
4
4
4
4
4
2
4
Result of 1st round 29 25 33 21 32 18 24 16 5 30 27 16 22 11 34
Qualified for 2nd round X X X   X   X     X X   X   X
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
1
4
2
1
0
2
3
4
4
4
1
2
0
3
1
2
3
4
4
4
3
4
4
4
4
1
3
  2
3
4
3
4
4
4
2
2
  0
1
1
1
4
3
1
4
3
    2
3
3
4
3
4
4
2
1
3
2
0
2
3
4
3
2
3
  0
3
3
1
2
2
2
2
1
  4
4
4
4
3
3
4
2
3
Result of 2nd round 21 20 31   28   18     26 22   16   31
Qualified for 3rd round X   X   X         X X       X
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
0
2
0
2
0
1
0
1
4
  4
4
2
2
4
4
4
4
4
  2
3
2
0
4
3
3
1
1
        0
2
1
4
1
3
2
2
2
0
2
1
0
0
0
0
2
2
      3
2
4
4
2
4
4
3
3
Result of 3rd round 10   32   19         17 7       29
Qualified for 4th round     X   X         X         X
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
    4
4
4
4
4
4
2
2
4
  1
4
3
1
4
1
2
2
2
        0
0
0
4
0
2
2
0
0
        1
2
3
4
3
4
4
2
4
Result of 4th round     32   20         8         27
Qualified for final     X   X                   X
Result of final     4,0   25,0                   11,0
Start number 83 / Пунда, Катерина 84 / Козакевич, Тетяна 85 / Агафонова, Аліса 93 / Остапенко, Дар'я 94 / Пряничнікова, Дар'я 97Топурія, Карина 99Фурсов, Данило 112 / Заполовська, Ангеліна 113 / Людвицька, Маргарита 125 / Лещенко, Ксенія 138 / Вовченко, Камілла 142 / П'єх, Марта 146 / Шкула, Дарина 147 / Шкула, Марія 148 / Лялька-Сухіченко, Юстина
Rank from
Rank to
20
 
26
27
1
 
37
39
6
 
42
 
28
29
45
46
55
 
14
 
21
23
45
46
32
34
52
 
2
 

No. of participants: 55 Start number
Adjudicators 149 / Бобришова, Кароліна 150 / Дембіцька, Кароліна 151 / Кобринюк, Кіра 152 / Босько, Марина 155 / Хорова, Мар'яна 157 / Лукіянчук, Анастасія 158 / Самусенко, Софія 169 / Янкова, Дарія 175Гашмей, Артемій 176 / Dandurishvili, Elena          
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
4
3
0
4
4
4
4
4
4
4
3
4
4
3
1
4
3
4
2
1
4
1
3
3
4
3
3
3
2
1
0
0
1
2
2
4
1
3
1
3
3
4
3
3
3
2
2
1
1
2
4
1
0
1
3
2
1
4
2
3
0
2
3
4
3
1
4
4
4
3
4
4
4
0
2
1
2
1
2
1
1
4
4
4
4
4
3
4
2
4
         
Result of 1st round 31 30 24 15 24 14 20 31 14 33          
Qualified for 2nd round X X X   X     X   X          
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
4
1
1
3
3
3
4
2
4
4
3
2
1
4
3
4
1
4
2
1
1
3
2
1
3
4
4
  1
2
1
0
2
4
2
3
2
    3
4
2
4
2
4
2
4
4
  4
4
4
4
4
4
4
4
4
         
Result of 2nd round 25 26 21   17     29   36          
Qualified for 3rd round X X X         X   X          
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
3
1
0
3
1
3
4
1
4
0
2
2
3
2
0
4
1
1
0
1
0
0
0
0
4
1
1
        3
1
0
1
2
4
0
4
2
  4
2
2
4
2
4
4
4
4
         
Result of 3rd round 20 15 7         17   30          
Qualified for 4th round X             X   X          
AX) Анастасія Городинська
AZ) Дмитро Єгоров
BC) Наталія Ігнатенко
BG) Юлія Кравченко
BK) Юрій Крижановський
BN) Андрій Луженецький
BY) Наталія Смірнова
CA) Олег Супрунчук
CC) Ігор Ткачук
0
0
0
0
2
4
4
0
2
            1
0
0
0
0
4
0
4
1
  4
3
3
4
4
3
3
4
3
         
Result of 4th round 12             10   31          
Qualified for final                   X          
Result of final                   12,0          
Start number 149 / Бобришова, Кароліна 150 / Дембіцька, Кароліна 151 / Кобринюк, Кіра 152 / Босько, Марина 155 / Хорова, Мар'яна 157 / Лукіянчук, Анастасія 158 / Самусенко, Софія 169 / Янкова, Дарія 175Гашмей, Артемій 176 / Dandurishvili, Elena          
Rank from
Rank to
9
10
16
 
21
23
47
 
30
31
48
50
40
41
13
 
48
50
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


This list was generated by TopTurnier for Windows V8.8a.